Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Talking "Agata and the gold rescue"

    no to siup...

    1.
    2.
    3.
    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Ladnie, Troszke ciasnawo moze, ale 1 superladnie.
    Zeby cos z tego bylo trzeba ja: pokochac, wydac na nia majatek, zdradzic, odepchnac i poczekac, az sama powroci... Tak wiec jestem soba, bo wszyscy inni sa juz zajeci

  3. #3

    Domyślnie

    Strasznie mało się tu dzieje - tzn. ogólnie w dziale. Brakuje dobrych faszionów, jakiś edytoriali, komentarzy.

    Wracając do zdjęć. Pelo - śledzę Twoje zdjęcia na forum, czasem zazdroszczę, czasem nie. Tych zazdroszczę, ale jak się wezmę w sobie i znajdę odpowiednią d..ę, to też takie zrobię - tylko z ładniejszym bookehem jak u witusa

  4. #4

    Domyślnie

    ogólnie bardzo fajnie, światełko, obróbka super Jedyne co mi się w oczy rzuca to za ciasne kadry

  5. #5

    Domyślnie

    Rewelacja!!! Rozumiem, że tło to koc ratowniczy?
    12 14 28 35 85

  6. #6

    Domyślnie

    danielz; malkon; sowart; Sz@kal; - dzieki za odwiedziny - a teraz szczegółowo

    - założeniem było zrobienie całej sylwetki bo wielkość pomieszczenia w którym robie zdjęcia - trudno to nazwac studiem - pozwala na to spokojnie - bo jest spore odejście - zeby to zrobic kupilem dwa koce ratunkowe myśląc ze to wystarczy - niestety każdy był innej firmy i przez to każdy miał inny odcień wiec widac to było na zdjęciach - po drugie do zdjęc uzywałem 70-200 - max otwartego co i tak zbyt słabo rozmyło koc i w rezultacie wiele ze zdjec wyszło przez to nieciekawie, po trzecie - tu rada dla chcących sprobowac - najlepiej jak koc jest dosc mocno "pomiętolony" - wtedy przy przysłonie np 2,0 lub 2,2 wychodzi ładny bokeh w postaci np kółeczek - jesli natomiast koc tylko rozłozymy to na zdjeciach wyjdą nam regularne prostąkąty co wydaje mi się juz tak efektownie nie wygląda . Moja skromna rada - do całej sylwetki - 4 pogniecione koce ratunkowe tej samej firmy, sklejone przezroczystą tasmą klejącą, jasne szkło i można spokojnie się bawić - powyższe jest po części odpowiedzią na podstawowy zarzut wąskich kadrów.
    A tak wogóle to pomysł z kocem ratunkowym jest już dosyć stary klik i przy okazji dla zainteresowanych jest tez pokazany setup oświetleniowy z którego ja równiez częściowo skorzystałem - a dokladniej: - światło głowne octa z gridem i quantuum R+600, na tło Quantuum R+300 z czaszą na dosyć sporej mocy - dałem bez grida żeby jednak światło troche się bardziej rozproszyło bo przypominam ze założeniem była cała sylwetka a nie ciasny kadr portretowy i na wypełnienie cieni pod nosem i brodą srebrna blenda, nic innego sie nie zmieściło - zdjęcia robiliśmy jak widać przy samej podłodze.
    Przy kadrowaniu samej twarzy, ewentualnie do ramion oczywiście wystarczy jeden max dwa koce ratunkowe
    Za wszelkie znalezione błędy ortograficzne w tekście, czytających ten mój przydługi elaborat z góry bardzo przepraszam
    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •