Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: BW?

  1. #1

    Domyślnie BW?

    Cześć, możecie napisać czy tak mogłoby zostać (kadry, "kolor") czy coś poprawić? Każda uwaga jest dla mnie cenna!



    Ostatnio edytowane przez popi ; 31-01-2013 o 13:29
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  2. #2

    Domyślnie

    Na 2 chyba za mało szczegółów na sukni, na 3 Pan Młody jakby z toyshopa.

  3. #3

    Domyślnie

    W/g mnie 1 i 2 kadry ok .komwersja bw ok, jedynie te rozmycia wydaja mi sie sztuczne ,tak jak kiedys dawno w studio robiono , na 1 skora twarzy jakby nienaturalnie rozmyta (u kobiety jeszcze mogloby byc, ale u mezczyzny wyglada to troche sztucznie w/g mnie), a na 2 ce z kolei czesciowo tlo rozmyte (czesciowo miekkie, choc nie wiem czy to obrobka czy tak zostalo zrobione?)
    3 ka facet jest nieostry w porownaniu do pani , moze i by bylo ok gdyby nie patrzyl w kamere ale przez to , ze patrzy to jakby domaga sie ostrosci z kolei ona ma zamkniete oczy a jest ostar, nie wiem ale 3 ke uratowac w/g mnie mozna jedynie przez wykadrowanie tak , zeby nie bylo widac oczu faceta , skupic sie po prostu na pani a on tlo pierwszoplanowe
    No ale teraz to juz takie rzezbienie w g....
    Taka moja ocena.
    Ostatnio edytowane przez SligoDarek ; 31-01-2013 o 13:52
    Fejsbuk Darek Novak

  4. #4

    Domyślnie

    M/Z jedynka trochę za ciasno i 3-ka zdecydowanie za ciasno. Zbyt wyblurowane twarze - u faceta zdecydowanie tyle nie przejdzie.

  5. #5

    Domyślnie

    Ok, dzięki! Z trójką faktycznie już nie powalczę jeśli chodzi o ostrość natomiast 1/2 do zrobienia
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  6. #6

    Domyślnie

    Hm, z tym kadrowaniem raczej też za dużo nie powalczę...




    No cóż, wizję miałem jaką miałem ale, że zdjęcia powinny same się bronić to niech się bronią
    Ostatnio edytowane przez popi ; 31-01-2013 o 15:18
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

  7. #7

    Domyślnie

    2 w kolorze duzo,duzo lepsza. 1 ka jest ok.
    Fejsbuk Darek Novak

  8. #8

    Domyślnie

    Co do trójki... Powiedzmy, że zdjęcie miało pokazać szczęście PannyM a PanM miał być jej bodygardem... w "pierwszoplanowym tle"

    Dzięki za opinie!
    "Któż jak BÓG!" - Św.Michał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •