Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Laplandia-kilka klatek


  2. #2

    Domyślnie

    podobaja mi sie ujecia 2 i 3. gdyby jeszcze było tam lepsze swiatło byłaby bajeczka. A tak jest tylko dobrze - brakuje światłocienia modelującego plany.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    Ja wybieram nr 3, bo najbardziej przypomina mi daleką północ. Niepokoją mnie tylko te widoczne ziarnistości na niebie na wszystkich zdjęciach.

  4. #4

    Domyślnie

    Miałem gdzieś zdjęcie podobne do nr2 (moje było robione na bagnach, to zakładam, ze też) i otrzymałem opinię, że nic ciekawego się nie dzieje, ale to było na plfoto
    Mi osobiście trochę przeszkadza ziarno.
    Wypijmy za blendy...

  5. #5

    Domyślnie

    Ziarno pozostało z kliszy, nie gładziłem na siłę, bo efekt był nieciekawy.
    Na 2 to faktycznie bagna i faktycznie nic się na nich nie dzieje, ale rosną białe maliny bagienne, wówczas najwyżej cenione w punktach skupu

  6. #6

    Domyślnie

    Ładne zdjęcia szkoda tylko że linia horyzontu na tych zdjęciach jest w połowie, i ten szum ;//
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  7. #7

    Domyślnie

    2 jest rewelacyjna. Szum nie tylko nie przeszkadza, ale zdecydowanie dodaje smaku.

  8. #8

    Domyślnie

    Dla siebie wybiore 3. Bardzo zgrabnie kadrowo zagospodarowany pion. I swiatlo tez swoje dobrze robi.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #9

    Domyślnie

    Ciekawe miejsca, bardzo fajnie, że analogowo
    [Jakie to rejony są?]

    Pozdrawiam! =]

  10. #10

    Domyślnie

    3 i 4 z okolic Kiruny, 1-2 trochę niżej, niestety nie pamiętam nazwy miejscowości, bo po lasach spałem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •