Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie poplenerowe wspominki

    Lokalna grupa lubelska wybrała się na plener do Zawieprzyc - miał być wschód słońca a mi wyszło co wyszło...
    Przed chwilą obejrzałem kilkanaście wpisów - piękne produkcje... ja tymczasem z kilkoma takimi prostszymi bo kolegom to winien jestem (a oni mi - ale to już insza sprawa)
    Zawieprzyce więc tuż przed i o wschodzie słońca

    1.

    2.

    3.

    4.
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwsze i ostatnie może się podobać, dwa środkowe nie przekonują mnie - w kadrach bałagan, a na trzecim jeszcze blask daje po oczach.

  3. #3

    Domyślnie

    Pierwsze trzy - straszny bałagan, ostatnie mi osobiście się podoba ale jest jakieś rozmydlone.
    Wypijmy za blendy...

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynie 4 jakoś broni się !

  5. #5

    Domyślnie

    podzielam odczucia większości co do 4. choć po cichu (a nawet głośno) będę bronił jeszcze 3. ale to pewnie przez wrażenie jakie na mnie wywarł /tam i wtedy/ ten widok. Uznaję jednak, że na trzy wypowiedzi 3. została trzy razy zdyskwalifikowana... dzięki za wypowiedzi.

    galaza
    może reflektujesz na plenerki lubelskich nikoniarzy?
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  6. #6

    Domyślnie

    Myślę, że wlasnie 3 jest najciekawsza. Osobiście może bym uciął górę i zostawił same świecące chwasty.

  7. #7

    Domyślnie

    Cześć Piotrku.
    1. Dobrze pokazane odbicie księżyca, szkoda że krzaczory na pierwszym planie tak je zasłoniły. Może masz trochę szerzej? Poobcinałeś drzewa z boków.

    2. Budynek sam z siebie ciekawy, ale dół zdjęcia powoduje że ciężko być pewnym co chciałeś pokazać.

    3. podoba mi się jak świecą trawy. Masz je może z niższej perspektywy, albo z niższym/słabiej świecącym słońcem?

    4. Dla mnie najlepsze.

    Szkoda że nie mogłem z Wami pojechać... .

  8. #8

    Domyślnie

    pap911 - dzięki
    próbowałem kadrować i bez słońca - samą świecąca plamę traw ale jakoś tak bez kontekstu się robiło, tak jakby nie wiadomo co się dzieje - no i wybrałem kadr ze słońcem, z najmniejszym możliwym "prześwitem" pomiędzy trawami i kulą słońca
    Może jeszcze jeden z kolegów pokaże swój punkt widzenia - robił zdjęcia z niższego położenia

    Tomku
    co się odwlecze to nie uciecze

    Księżyc na jedynce - tylko w tym miejscu miałem odblask na wodzie a nie chciało mi się czekać na jakieś zmiany położenia księżyca... no i te krzaczory, no kurde były
    co do traw z niższej perspektywy - robił to piter i czekamy na niego, ostatnie co powiedział to, że czeka na rozmrożenie aparatu
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •