Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Droga

  1. #21

    Domyślnie

    Luz był zdecydowanie większy, w tamtych czasach jako ten gówniarz pewnie też uważany byłem za tą stonkę Tak to już chyba jest. Unikałem i unikam zatłoczonych tras, łamiąc przy tym niejednokrotnie zakazy, jako zadośćuczynienie wynosząc kilogramy śmieci, jakie zebrałem po drodze po "turystach".
    Obecnie w kosówie spanie prawie niemożliwe, bo kupy są niemal wszędzie

    Przykładowy nocleg i poranek po nocnej ulewie


  2. #22

    Domyślnie

    Ruppel, z nostalgią się patrzy na te góry, Ty szczególnie bo tam wtedy byłeś. Mam podobne z szuflandii z lat 80tych, również jak oglądam to dziwnie się czuje człowiek po tylu latach, góry te same a człek jakoś inny
    Nikon i podróże ...


  3. #23

    Domyślnie

    Przede wszystkim..., staro się czuję, a stary nie jestem jeszcze.
    Biorę się za zdjęcia z Dolomitów i Blanca... niedługo coś wrzucę.

  4. #24
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ruppel Zobacz posta
    Przede wszystkim..., staro się czuję, a stary nie jestem jeszcze.

    Biorę się za zdjęcia z Dolomitów i Blanca... niedługo coś wrzucę.
    To całkiem odwrotnie jak u mnie.
    Mówię Ci, zmień to , a lepiej się poczujesz.

    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    To całkiem odwrotnie jak u mnie.
    Mówię Ci, zmień to , a lepiej się poczujesz.

    Pozdrawiam
    Dzięki za radę, pracuję nad kilkoma rzeczami obecnie, nad tym, aby to zmienić również
    Kilka analogów jeszcze na zakończenie

    Jeszcze wracając do tych nieszczęsnych śmieci na szlakach i poza nimi - zbierajmy!! Opróżnianie plecaka po zakończonej wyprawie sprawia wiele więcej przyjemności

  6. #26

    Domyślnie

    Fajne foty - wspomnienia wracają. Jak 20 lat to możliwe że gdzieś tam na szlaku spotkaliśmy się. Ja najwięcej czasu spędziłem wtedy w Roztoce wyprawiając się co drugi dzień po piwo do Javoriny
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  7. #27

    Domyślnie

    czy 24 ujęcie to mięgusz pod chłopkiem ?
    a co do wieku to wtedy ok 20tki miałeś a teraz przechodzisz kryzys wieku średniego przejdzie tylko w góry trza więcej jeździć hahaha
    Ostatnio edytowane przez moshica ; 29-12-2012 o 12:08
    Nikon i podróże ...


  8. #28

    Domyślnie

    Bardzo przyjemnie mi sie ogladalo ten set. Swietne archiwum. Ja oprocz cyfry, robie jeszcze na slajdach...patrzac na te zdjecia to juz nie moge sie doczekac jak sobie je wyswietle po 20 latach.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Fajne foty - wspomnienia wracają. Jak 20 lat to możliwe że gdzieś tam na szlaku spotkaliśmy się. Ja najwięcej czasu spędziłem wtedy w Roztoce wyprawiając się co drugi dzień po piwo do Javoriny
    Pewnie tak, nie raz i nie dwa
    Najwięcej czasu w "Piątce" spędziłem, ale słuchy wtedy dochodziły o niezłej ekipie z Roztoki

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    czy 24 ujęcie to mięgusz pod chłopkiem ?
    a co do wieku to wtedy ok 20tki miałeś a teraz przechodzisz kryzys wieku średniego przejdzie tylko w góry trza więcej jeździć hahaha
    Dokładnie, grań Mięguszowieckich// Kryzys wieku średniego powiadasz?? Hmm, pwoli dobijam cztedziestki, więc może to to

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Bardzo przyjemnie mi sie ogladalo ten set. Swietne archiwum. Ja oprocz cyfry, robie jeszcze na slajdach...patrzac na te zdjecia to juz nie moge sie doczekac jak sobie je wyswietle po 20 latach.
    Lepiej niech te kolejne 20 lat wolniej upływa,..., na jakich slajdach robisz? Szukam obecnie jakiegoś F z naszej stajni, aby wejść jeszcze w slajd.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ruppel Zobacz posta
    (...........)
    Lepiej niech te kolejne 20 lat wolniej upływa,..., na jakich slajdach robisz? Szukam obecnie jakiegoś F z naszej stajni, aby wejść jeszcze w slajd.
    Masz racje, niech wolniej plynie.
    Uzywam, ze tak powiem to co jest dostepne.
    Velvia 100, Kodak Ektachrome 100VS i tanszego Kodak Elitchrome Extracolor 100.
    Velvia ma super kolory, ale musi dostac troche swiatla, slonca. W cieniu kiepsko sie prezentuje.
    Np zimowe gorskie zdjecia jak swieci slonce, blekit i niebieskosci nieba wychodza cudnie, tak samo jak barwy zachodu lub wschodu slonca. E100VS zdecydowanie cieplejszy, lepiej radzi sobie bez slonca.
    I ten ma efekt kolorystyczny WOW i ten. Chyba wole Velvie, ale tylko jak swieci slonce, Kodak 100VS potrafi zaszalec z fioletami na niebie(w pozytywnym sensie). Czasami zdarza sie ze na niebie sa fioletowe chmury, ekstra wychodza na Kodaku.
    No i najtanszy Elitchrome Extracolor 100. Dobre kolory i do swiatla i jego braku. Zdjecia wychodza w stylu "dokladnie tak tam wtedy bylo". Kolory nie sa tak nasycone jak w drozszych poprzednikach, ale bladena pewno nie sa.

    Slajdy ogladam tylko wyswietlajac przez rzutnik. Fajnie byloby cos czasami wrzucic do netu ze slajdu.
    Ale mz kopiowanie slajdu cyfra czy skanerem zawsze cos zabiera...

    Uzywam do slajdow F801. Po taniosci mozna miec za 100-200 zeta. Ma dobry pomiar swiatla do slajdow. Ogolnie jak scena miesci sie w rozpietosci tonalnej slajdu to musi naswietlic elegancko. A jak scena przekracza rozpietosc filmu to raczej niedoswietli niz przeswietli. Ma pelna wspolprace z obiektywami z pierscieniem przyslony i da sie "troche naokolo", ale da uzywac w pelni obiektywow bez pierscienia przyslony.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 29-12-2012 o 18:12
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •