Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Kitesurfing - szerzej, inaczej

    No wlasnie jak w tytule, chcialem troche inaczej podejsc do zdjec. Wiem ze technicznie jest srednio (za mocny filtr szary, ktory do tego zjadl mi calkowicie ostrosc), ale moze komus sie spodoba i moze tez ktos pomoze co zrobic razem nastepnym aby bylo lepiej.

    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  2. #2

    Domyślnie

    No to sobie polatali 6 mi się podoba ale inaczej bym ją kadrował. Generalnie nie znam się na tym sporcie tak więc ciężko coś podpowiedzieć.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez answer86 Zobacz posta
    No to sobie polatali 6 mi się podoba ale inaczej bym ją kadrował. Generalnie nie znam się na tym sporcie tak więc ciężko coś podpowiedzieć.
    Dzieki
    Mnie w sumie 6 tez najbardziej pasuje. A co do kadrowania to wlasnie jest problem. Przez pol godziny na sile probowalem robic w poziomie i w koncu dalem sobie spokoj. Na dobry kadr w kitcie trzeba jednak wspolpracowac z kiterem.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  4. #4

    Domyślnie

    Wiem jak ciezko robi sie zdjecia kite'om, ale jakos te zdjecia mnie nie przekonuja. Chyba wole ciasniejsze kadry, nie tylko same szerokie, aż tak. No i obrobkowo tez nie bardzo. Kolor nieba-zielono atramentowy, tak jakos nienaturalnie wygląda. Przepały na niebie. 2 i 3 w miare sie bronią, reszta raczej nie bardzo.
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •