Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie II liga koszykówki: GKS Tychy - KS AZS AWF Katowice

    Witam,
    Chciałbym zaprezentować trochę zdjęć ze spotkania jak wyżej. Z chęcią przyjmę jakieś uwagi i rady na przyszłość. Kilka więcej tutaj.

  2. #2

    Domyślnie

    Dziwię się, że przez te kilka dni jeszcze nikt nie skomentował. Udowodniłeś, że nie trzeba mieć pełnej klatki. żeby zrobić świetne jakościowo zdjęcia halowego sportu. Kolory są świetne, no może troszkę jeszcze mogłeś podkręcić kolory, szumów nie widać. Pokazałeś dużo walki pod koszem, szkoda że nie dałeś czegoś z akcji w środkowej strefie i uparłeś się na pionowe kadry. Naprawdę bardzo udany set.

  3. #3

    Domyślnie

    Pionowe kadry bronią się wg mnie w koszykówce.
    Dla mnie najlepsza 10 ze względu na całe postacie.
    Fotki 1 , 2 i 4 tez były by ok gdyby nie poobcinane kończyny górne.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze. Już myślałem, że te zdjęcia są naprawdę kiepskie. Chciałem porobić ciasne kadry. Przeważnie robiłem ogólniejsze kadry, a tym razem chciałem inaczej. W kadrach poziomych nie potrafiłem dopiero sobie poradzić z ucietymi kończynami i dlatego większość w pionie. Następnym razem wezmę Wasze słowa pod uwagę.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie przejmuj się. Obejrzyj sąsiednie tematy. Tutaj lawinę komentarzy będą miały foty wybitne albo mega gnioty - taki jest dział sport
    Twoje foty są na przyzwoitym poziomie. Może trochę za ciepłe kolory, ale to już moje marudzenie
    Pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    Spoko. Nie jest znowu od razu tak żebym się przejmował. Po prostu nie wiedziałem co myśleć. Z tą nazwijmy to fotografią sportową jest tak, że uprawia ją o wiele mniej osób niż np. portretową. W związku z tym o wiele mniej osób jest w stanie napisać coś konstruktywnego na ten temat.
    Z tym WB cały czas walczę. Raz z różem, a raz z ciepłym zafarbem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •