Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Mazurek

  1. #1

    Domyślnie Mazurek

    Witam,
    Miały być sikorki... ale ostatnio sporo ich, więc poddaję pod krytykę 3 kadry z mazurkiem.
    Co do poprawy ?

    1.

    2.

    3.

    Pzdr
    Paweł

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie bomba, nic bym nie zmienił.
    D600 / N-24mm 2.8 / N-35mm 2 / N-50mm 1.8 / Tamron 70-200 mm 2.8 / Nikon SB-600

  3. #3

    Domyślnie

    Super jesienny set. Te liście dodają smaku. W konsekwencji - świetne zdjęcia.
    M.

  4. #4

    Domyślnie

    Te na cienkiej gałęzi mz się prezentują lepiej, wiec 1 i 2 wybiorę.

  5. #5

    Domyślnie

    kolor liścia ładnie dopasowany do koloru mazurka
    1. trochę od dupy strony , ale ostrość jest tam gdzie powinna ale obiekt chyba za centralnie
    2. najbardziej mi się podoba choć i tak centralnie
    3. czysto i sterylnie , ale mi się nie podoba - przeszkadza mi pierwszy plan , pozycja ptaka i ten pieniek jest za ciężki

  6. #6

    Domyślnie

    Na 1 i 2 miałem problem jak kadrować - tych liści jest tam dużo, i jak ciąłem z lewej to za dużo miałem prawej... i na odwrót. Ale rzeczywiście widzę, że można to poprawić.
    3 - też racja.
    Dzięki za wskazówki

  7. #7

    Domyślnie

    technicznie bez zarzutu. Poza tym:
    1. Kadr przesunąłbym w prawo
    2. ok
    3. Minimalnie w prawo i do góry
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Moim zdaniem duży potencjał tkwi w 3. Dać na przedplan dębowe liście, na dłuższej powierzchni co by część bliższa się ładnie rozmazała a część bliższa mazurkowi była wyraźniejsza, aparat ciut w prawo i będzie miodzio
    Na 1 widzę tytuł "cmoknij mnie..."
    Bardzo przyjemna
    Myślałeś o jakimś szerszym kadrze? Tak aby był cały liść dębu czerwonego i mazurek? Myślę, że warto się nad tym zastanowić
    Generalnie bardzo dobre zdjęcia Pozdrawiam
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •