Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Proszę o opinie ślubne

    Ostatnio edytowane przez bognik ; 23-11-2012 o 20:03 Powód: Za dużo zdjęć, poprawiona numeracja
    a ...takie tam co nie co pod FX

  2. #2

    Domyślnie

    Chcąc ustosunkować się do całego materiału mam takie odczucia, że kadry tak, ale nie pasuje mi obróbka.
    Początkowo myślałem, że może masz do dyspozycji sprzęt z niższej półki ale rzuciłem okiem na stopkę i co? wszystko, co najlepsze!
    Dla mnie zdjęcia są ciężkie, zaszumione, brakuje mi w nich lekkości, klarowności, czystości - nie wiem, jak to opisać...i myślę, że zawiniła taka a nie inna obróbka.
    Jak wcześniej wspomniałem: kadry i momenty OK. Najbardziej podoba mi się 4 i 8, dwójka najmniej trafiona.

  3. #3

    Domyślnie

    Co po nie które klatki sa prze ostrzone mocno, obróbka na nie, jedyna klatka pod względem obróbki jaka jest dobra to 17. Reszta jak by robiona suwaczkami na szybko. Kadry ok. To, że ktoś ma dwie 700 i szkła z wyższej półki nie znaczy, że musi od razu robić zajebiaszcze zdjęcia, może kolega miał kase kupił sobie odpowiedni sprzecik i zaczyna od niedawna, odpowiedz tyczy się @tomtytus'a. Ja tez nie dawno zacząłem, zdjęc nie robię rewelacyjnych, ale z d90 czy d300 nie poszedłbym na ślub
    FX

  4. #4

    Domyślnie

    Naprawdę z takim sprzetem to... szok :P obróbka strasznie dziwna... ziarno? dziwne odcienie kolorów... Hmmm... myślę ,ze normalna obróbka by to jakoś ogarnęła

    Ps.zachęcony Twoim wielkim podpisem wszedłem na twoją stronę i jestem w szoku tak, jestem w szoku... Kompletnie nie umiesz wykorzystać tak świetnego sprzetu. Psujesz to co daje matryca D700 najlepszego czyli rozpiętość tonalną!!
    Jak można tak kaleczyć zdjęcia jakimiś dziwnymi presetami?Jest dużo nie ostrych zdjęć bez pomysłu...

    Sorry ale może sie mylę ale tak wygląda często droga "fotografa ślubnego" z dotacji...
    Ma sprzęt który w jego rękach sie kompletnie marnuje...

    Ale ja jestem tylko amatorem
    Ostatnio edytowane przez Benny_Bennasi ; 23-11-2012 o 18:49
    D800| D610| 14-24mm | 70-200mm VRII | sigma 35 mm ART | SB910|900|FOMEI PANTHER 600 MINI | EIZO CS230 | PIXEL KING|SanDisc CF 32 GB x 6 | Lowepro Vertex 200 AW

  5. #5

    Domyślnie

    j.w, obróbka leży.
    jendry

  6. #6

    Domyślnie

    M/z Benny_Bennasi trochę przesadził, ale masz bardzo nierówny poziom. Na stronie są i zdjęcia całkiem dobre, i słabe. I mówię tu o portfolio, a nie o całych reportażach. Z zaprezentowanych powyżej najbardziej podoba mi się dwójka i ostatnie. Szum niepotrzebny.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dziadzior Zobacz posta
    To, że ktoś ma dwie 700 i szkła z wyższej półki nie znaczy, że musi od razu robić zajebiaszcze zdjęcia, może kolega miał kase kupił sobie odpowiedni sprzecik i zaczyna od niedawna, odpowiedz tyczy się @tomtytus'a. Ja tez nie dawno zacząłem, zdjęc nie robię rewelacyjnych, ale z d90 czy d300 nie poszedłbym na ślub
    Może kolega robi zdjęcia od niedawna...nie wiem. Sam też nie jestem mistrzem aparatu więc nie zamieszczam szyderczych komentarzy tylko wyrażam swoją opinię.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedzi i potwierdzenie moich obaw więc wieczorki pozostają nad poprawą edycji. Może wskażecie jakiś dobry kierunek w edycji ? a co dotacji to zakpy nie z tej bajki pieniążki z wypocin i odmawiania sobie przyjemności.
    a ...takie tam co nie co pod FX

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Luk10 Zobacz posta
    dzięki za odpowiedzi i potwierdzenie moich obaw więc wieczorki pozostają nad poprawą edycji. Może wskażecie jakiś dobry kierunek w edycji ? a co dotacji to zakpy nie z tej bajki pieniążki z wypocin i odmawiania sobie przyjemności.
    No to tym bardziej walcz!
    A odnośnie wskazówek: myślę, że oglądając forumowe wrzuty ślubne można się jakoś ukierunkować...o ile oczywiście materiał wyjściowy jest dobry

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •