Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Wśród bieli i czerwieni

    Czytam sobie Was i czytam, aż postanowiłem, że się zaprezentuję. Oto cztery zdjęcia ze (sławnego już) Marszu Niepodległości. Fotografuję w zasadzie od niedawna, więc wszelkie uwagi i wskazówki byłyby mile widziane

    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Widze po ilosci postów, że dopiero sie zadamawiasz na forum. Tak wiec witam

    Co do zdjęc, jak na poczatek to nawet podobaja mi sie uchwycone momenty, chociaz brakuje na przynajmniej jednym akcji. Ale nie powiem, Babcia wymiata ;p Niestety na ostatni widac tragiczne aberacje chromatyczne. Te zielone obwódki dookoła budynków. Normalnie mnie to nie rusza, ale tu odrazu mi sie rzuciły w oczy. Chetnie bym zobaczyla jeszcze jakies zdjecia z marszu
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  3. #3

    Domyślnie

    1 i 3, w tej kolejności. Babcie genialnie pokazałeś - żywy obraz działaczki z KC.
    red light, dark room...

  4. #4

    Domyślnie

    Z akcji niestety mam niewiele, a jeszcze mniej udanych. Muszę zdecydowanie nad tym popracować. Inna sprawa, że w zasadzie było już ciemno, a jedyne źródło światła pozwalające doświetlić zdjęcie pochodziło od rac. To, w połączeniu z pracą na rozsądnym czasie i z ISO pow. 1000 na D70s było dość uciążliwe. Pod koniec nawet 1600 nie wystarczało na zamrożone zdjęcie, o szumach nie wspominając.

    Ale mimo wszystko jestem w miarę zadowolony z tego zdjęcia:
    Zastanawiałem się czy ten samochód z prawej nie psuje kompozycji, ale w końcu zostawiłem, aby zmieścić racę. W zasadzie nie mam zdania jak jest lepiej, ciekaw jestem sugestii

  5. #5

    Domyślnie

    Mi ta fota calkiem podoba. Domyslam sie ze focenie w innym miejscu nie byla raczej mozliwa. wiec na warunki jakie tam miales to fajna jest. Widac ze były bojkoty.
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  6. #6

    Domyślnie

    Starsza Pani z rowerem świetne zdjęcie, pozostałe zresztą również.
    D600 / N-24mm 2.8 / N-35mm 2 / N-50mm 1.8 / Tamron 70-200 mm 2.8 / Nikon SB-600

  7. #7

    Domyślnie

    Wszystkie dobre. Brakuje szerszych kadrów z tłumem na pierwszym planie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •