Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    zielona góra
    Posty
    190

    Domyślnie wizyta w poznaniu

    Bylem wczoraj w poznaniu u kolezanki i korzystajac z okazji, porobilem troche zdjec, tym razem w kolorze:

    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. usunięto
    12. usunięto
    13. usunięto
    14. usunięto
    15. usunięto
    16. usunięto
    17. usunięto

    i jeszcze zdjecia u kolezanki:

    1a usunięto
    2a usunięto
    3a usunięto
    4a usunięto
    5a usunięto
    6a usunięto
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 31-10-2012 o 19:06 Powód: ilość zdjęć

  2. #2

    Domyślnie

    Ładna dziewczyna.
    A zdjęć ja bym tak z połowę wywalił.

  3. #3

    Domyślnie

    ja bym wywalił wszystkie
    nic na czym by oko zawiesić

  4. #4

    Domyślnie

    Fotki nie tworzą żadnej spójnej opowieści, jako pojedyncze kadry też się nie bronią.
    Zgadzam się z kolegą jacek.gold - wg mnie też w zasadzie wszystko do wywalenia - nie dostrzegam w tych zdjęciach nic co uzasadniało by potrzebę ich pokazania.
    Jedynie te z koleżanką są "znośne" - ale to głownie ze względu na urodę i osobisty urok modelki...
    Dominik
    Fujifilm X10 | D90 | S 10-20 | T 28-75 | N 70-300 VR | N 35 | Metz 58 AF1 | Metz 48 AF1 l Lensbaby
    flickr

  5. #5

    Domyślnie

    Co do koleżanki, popieram w pełni przedmówców - takich zdjęc możesz jeszcze dołozyć.
    Co do reszty - szerokie, miejskie plany nabiorą wartości dokumentalnej za jakieś 100 lat, zatem sugeruje poczekać z publikacją.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  6. #6

    Domyślnie

    Ja się pytam: o co tutaj chodzi ?????
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P Zobacz posta
    Ja się pytam: o co tutaj chodzi ?????
    o nic

    przypadkowosc, brak pomyslu na kadry
    miedzy nacisnieciem migawki na ulicy a dobrym streetem jest cholernie dluga droga
    Road to Manila

  8. #8

    Domyślnie

    Regulamin dopuszcza 10 zdjęć w wątku w tym dziale.

  9. #9

    Domyślnie

    witam,
    Przejrzałem zdjęcia do nr 10 (reszta została usunieta). Osobiście, troche mnie dziwi "lanie" jakie dostały zamieszczone fotki. Moim zdaniem zdjecia 4 i 5 (oraz trochę 2) maja calkiem ciekawą kompozycję i jakiś pozytywny potencjał (chociaż widziałbym je w dobrym B&W).
    Tym, którzy nie wiedza "o co chodzi" lub myślą że chodzi "o nic" podpowiadam że w przypadku przedstawionych zdjęć p-podobnie chodzi o zatrzymanie (i odpowiednie skomponowanie) momentów, które autor uznał za ciekawe spacerują po ulicy z aparatem. Ocenie powinno podlegać raczej to czy udało mu się to zrobić czy nie...Porady w stylu "wyrzuć do kosza" również sa bardzo konstruktywne.
    PS. Ogólnie, zauważyłem dziwna tendencje do powtarzania opinii zawartych w pierwszych komentarzach w watku. Często już po pierwszych postach można wyczuc kierunek w któym potoczy się dalsza dyskusja. Czasami mam wrażenie, że niektórzy forumowicze lubią poprostu zaistnieć w dyskusji rzucając na ślepo gównem.

    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    No... a ten "poznań" to gdzie to jest? Szukałem w atlasie samochodowym i na zumi, pytałem wujka "gugu". Nigdzie nie mogę znaleźć!
    Tutaj jest... podpis

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •