Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Massa

  1. #11

    Domyślnie

    Nie ta moc przekazu co poprzednia seria.
    Ale cóż w całej przyrodzie to samiec jest piękniejszy od samicy więc nie oczekujmy cudów.

  2. #12

    Domyślnie

    Nie do końca precyzyjnie się wyraziłem. Przeraża mnie tak ewidentna inteligencja wtłoczona przez nas w takie miejsce. Jego myśli chyba nie są dla nas zbyt pochlebne. I to jest świetnie oddane na tych zdjęciach. Nachalny żółty kolor - cóż nie przeszkadza mi, może jestem daltonistą.
    D90

  3. #13

    Domyślnie

    MASSA- kolejne zdjęcia.

    1.
    2.
    3.
    4.
    pozdrawiam
    Edyta

  4. #14

    Domyślnie

    Następne zdjęcia Massy moim zdaniem są lepsze obróbkowo, bo widać, że ma czarne futro i skórę, na pierwszych było zdecydowanie za jasno, futro wyszło jasnoszare.

  5. #15

    Domyślnie

    Massa w B&W

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    pozdrawiam
    Edyta

  6. #16

    Domyślnie

    Staraj się przy używanych ogniskowych nie schodzić poniżej 1/60 sek. 3, 4, 5, nieostre i banalne. 1. w/g mnie jakby wpisać bardziej w kwadrat byłoby lepiej bo brakuje mi czegoś w tej pustce po lewej. 6, 7 świetne. Jak masz zamiar finalnie obrabiać B/W to podnieś ISO. Uzyskasz lepsze czasy i mniejszy procent nieostrych a przy ISO 800 możesz przecież zastosować przy obróbce odszumianie nieagresywne. Spróbuj użyć do wywoływania RAW najnowszej wersji programu RAW Therapee
    Ostatnio edytowane przez Ogryzek ; 30-10-2012 o 17:03

  7. #17

    Domyślnie

    Baaardzo dziękuję za wskazówki i odwiedziny

  8. #18

    Domyślnie

    Dawno juz nic nie wstawialam od Massy
    Jedno ,nie wiedzialam czy BW byloby lepsze ?

    pozdrawiam
    Edyta


  9. #19

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •