Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Biznesowo...

  1. #1

    Domyślnie Biznesowo...

    Będę wdzięczny za uwagi:


  2. #2

    Domyślnie

    za zimno jak na mój gust... Od człowieka bije chłodem a powinno zachęcać do skorzystania z jego fachowości. Sterylna biel + ciepłe oświetlenie modela tutaj lepiej by wygladały IMHO

  3. #3

    Domyślnie

    Wszystkie krzywe. Mnie to przeszkadza w odbiorze. Ogólnie gościu dobrze się prezentuje.
    red light, dark room...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Wszystkie krzywe. Mnie to przeszkadza w odbiorze. Ogólnie gościu dobrze się prezentuje.
    to też

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za opinię... Sapphiron, czy masz na myśli, że balans bieli powinien być cieplejszy?

    To może jeszcze jedno, trochę mniej krzywe:


  6. #6

    Domyślnie

    Ogólnie mój pierwszy post na forum
    Co do wcześniejszych to jak wyżej, krzywo, troszkę za zimno. Natomiast ostatnie jest dziwnie skadrowane, bardzo dziwnie gość jest ucięty, nie widzi mi się to :/

  7. #7

    Domyślnie

    w 4 nie rozumiem kadrowania.

    Kolorystyka zdjęcia pasuje mi raczej do lekarzy w białych kitlach, niż biznesmena
    2. widzi mi się najbardziej, nawet z tym ukosem, wydaje się być on zamierzony, a w 1 i 3 niedopilnowany. I pokusiłbym się jeszcze o przesunięcia modela w lewo bądź w prawo, aby nie był w centrum
    D7000 + N 18-55mm + N 50 1.8D + S 70-300mm + SB600

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za opinię, postaram się pamiętać o uwagach przy następnej okazji

  9. #9

    Domyślnie

    biala koszula/kołnierzyk nie jest biały jest szary... chyba, że taki był to sorry, ale i tak IMHO lepiej go "wybielić"
    kolor twarzy trochę w czerwony wchodzi
    brak sygnatury

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •