Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie [Motocross] Mistrzostwa Polski Lublin 2012

    Czołem Koledzy i Koleżanki - to takie moje próbowanie się z tematem więc nie bądźcie /zbyt/ srodzy
    Zdjęcia z 1go dnia zawodów, więcej na lubelskim blogu.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  2. #2

    Domyślnie

    gdyby nie ta obróbka to może i nawet ciekawie było;D jak na razie kieeeepsko spróbuj z inną obróbką i coś wrzuć może, bo jak na razie zdjęcia kolorystycznie nie za bardzo, no i przeostrzone
    Geniusz to jeden procent natchnienia i dziewięćdziesiąt dziewięć procent poświęcenia.

  3. #3

    Domyślnie

    Obróbka fatalna. 6 jeszcze jako tako ujdzie. Ale masz duży plus za to że maszynom kręcą się koła.
    ...

  4. #4

    Domyślnie

    fatalna obróbka, 6 kadr ciekawy reszta nie ładna
    Nikon D750 / S14 2.8 / N50 1.8 / N 24-70 2.8 / N80-200 2.8 AF-S / 4xRF-602 / Sb-24 / Sb-25

  5. #5

    Domyślnie


    no i widzicie jak to jest - dla mnie 6. była najsłabsza a zbiera jakieś plusy...
    Ale ta obróbka mnie intryguje ))
    Mówicie jednym głosem - audifan91 i Aras i dhsanta - że fatalna, fatalna i jeszcze raz fatalna... co do przeostrzeń to już to zobaczyłem i mniej więcej kapuję i akceptuję. Ale co resztą? Bo mi się akurat podoba - tak mam z moimi zdjęciami - jednak trzy osoby razem narzekają na obróbkę: powiedzcie więc coś więcej. Ja kombinowałem z obróbką na różne sposoby aby urozmaicić w końcu podobne kadry.
    Ale chciałbym poprawić (się), udoskonalić - może ktoś chce pobawić się którymś rawem i pokaże "w czom dieło"?
    Mam jeszcze serię z drugiego dnia ale onieśmielilście mnie
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  6. #6

    Domyślnie

    podeslij cos na dhsantabb@gmail.com chętnie się pobawię
    Nikon D750 / S14 2.8 / N50 1.8 / N 24-70 2.8 / N80-200 2.8 AF-S / 4xRF-602 / Sb-24 / Sb-25

  7. #7

    Domyślnie

    dhsanta
    może wskażesz konkretne zdjęcie?
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  8. #8

    Domyślnie

    poproszę tą 6
    Nikon D750 / S14 2.8 / N50 1.8 / N 24-70 2.8 / N80-200 2.8 AF-S / 4xRF-602 / Sb-24 / Sb-25

  9. #9

    Domyślnie

    dhsanta
    poszło - dodałem jeszcze jednego rawa... wiem, że to drugie dodane ma wady (doczytałem, że w takiej fotografii nie powinno być np. ludzi w tle) ale to moje ulubione ujęcie

    oczywiście doklej tutaj - już nie mogę się doczekać
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  10. #10

    Domyślnie

    Widział bym to tak

    a co do drugiego, to jak dla mnie niezbyt poprawne, ale pobawię się z nim wieczorem
    Nikon D750 / S14 2.8 / N50 1.8 / N 24-70 2.8 / N80-200 2.8 AF-S / 4xRF-602 / Sb-24 / Sb-25

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •