Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Extra! A ten składaczek na 2 - rewelacja. Naturalnie, bezpretensjonalnie, bardzo ładnie.
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  3. #3

    Domyślnie

    cóż można powiedzieć... jest pięknie. a set z gitarami wymiata.
    d700, nikkor 50mm f/1,4, sigma 24mm f/1,8

  4. #4

    Domyślnie

    całuśnie! fajna ciepła obróbka!

  5. #5

    Domyślnie

    Zdecydowanie najlepsze z tego co pokazałaś tutaj i na blogu są zdjęcia z gitarami. Sytuacja zdjęciowa, nad którą nie mogłaś zapanować do końca, wyszła zdjęciom tylko na dobre. Podoba mi się. Jest jeszcze ostanie na blogu zdjęcie z knajpki, może tryptyk pod bukiem za odrobinę niewyreżyserowanego luzu na twarzach modeli.
    Reszta dla mnie - fotografa i wrocławianina - sprawia wrażenie spisu najbardziej zgranych miejscówek w moim mieście. Do tego jest nazbyt "całuśnie" jak na mój smak. Nie lubię - bo oglądałem ich masę - zdjęć z balonami. I nie chodzi o samą obecność tego rekwizytu, ale o niemal identyczne za każdym razem ujęcia ...

    Jako materiał do oddania klientom jest zapewne bardzo dobrze. Jest spójny jeśli chodzi o obróbkę, ludzie się uśmiechają, jest pastelowo i ładnie, schludnie. To już bardzo dużo. Materiał nie wystaje ani o krok od tego co aktualnie trendy, można spodziewać się następnych ślubnych par do sfotografowania. Czyż nie o to chodzi w tej pracy?
    myślę co piszę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •