Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Massa

  1. #1

    Domyślnie Massa

    Witam,
    Massa, jak widać to przecudny Goryl z resztą mój ulubieniec
    Pomieszczenia w którym znajdują się Goryle są zacienione a więc i mało słoneczka tam dociera.
    Fotografuje bez lampy bo takowej nie posiadam,zdjęcia robione w JPG ...RAW-ów nie naumiałam się jeszcze obrabiać.
    Wstawiam 3 zdjęcia z zapytaniem czy ... "może być" takowa obróbka ?
    Poproszę o wszelakie wskazówki

    1.
    2.
    3.
    pozdrawiam
    Edyta

  2. #2

    Domyślnie

    Pozuje jak człowiek... może do portretu powinno być ?
    podoba mi się 2 i 3.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kelvin Zobacz posta
    Pozuje jak człowiek... może do portretu powinno być ?
    podoba mi się 2 i 3.
    Jak najbardziej portret 2 i 3 wymiata, widać profesjonalizm modela
    D3, D2x , D300s MB-D10,N10-24f/3,5-4,5,N17-55f2,8,N70-200f2,8VR,N200-400f4VR

  4. #4

    Domyślnie

    Pozuje naprawde pięknie. Rozumiem, ze swiatla bylo za malo ale obróka mnie nie przekonuje. Na wszystkich ujęciach dominuje kolor żółty, który mocno wykrzywił rzeczywistość
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Z tym żółtym to chyba racja ,fakt że pomieszczenia dla człekokształtnych przypominają place zabaw dla dzieci tak tam kolorowo...dużo właśnie czerwieni i żółci ,wszelakich brązów.
    Musiałam je nieco rozjaśnić stąd ten żółty zbyt mocno wyrazisty. Popróbuję jeszcze inaczej Dzięki za opinie.

    Co do modela...jest wspaniały i wnioskuję iż lubi pozować Wystarczy go ładnie poprosić

  6. #6

    Domyślnie

    To jest wręcz przerażające. Rzadko który portret, w dedykowanym im dziale, jest tak ludzki. Widać, że za tymi oczami czai się intelekt. Sprawa obróbki dla mnie jest drugorzędna, choć bw mogło by być ciekawe.
    Ostatnio edytowane przez TCT ; 11-09-2012 o 19:11 Powód: ORTOGRAFIA :oops:
    D90

  7. #7

    Domyślnie

    Piękny, żadne z tych kiczowatych przekombinowanych zdjęć w Portretach nie ma tyle przekazu. Gratuluję modela, gratuluję kadrów, obróbka wystarczyłaby B/W.
    Ale żeby nie było tak ckliwie proponuję przy każdym dymek 1. Będziesz moja, 2.Ona mnie chyba nie kocha, 3. Ty sobie żartujesz a ja cierpię.

    pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie

    Oceny technicznej się nie podejmę bo oglądam w pracy ale kadry i model rewelka . Dwójka podoba się najbardziej, choć razi wypalony drąg (jeśli dobrze widzę).
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  9. #9

    Domyślnie

    świetne kadry, namawiam jednak na te NEF'y, nie taki diabeł straszny... warto.
    _____
    D90 | D500

  10. #10

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez TCT Zobacz posta
    To jest wręcz przerażające.Rzadko który portret, w dedykowanym im dziale, jest tak ludzki. Widać, że za tymi oczami czai się intelekt. Sprawa obróbki dla mnie jest drugorzędna, choć bw mogło by być ciekawe.
    Rzeczywiście jak tak teraz patrzę ...to przerażający jest ten żółty kolor :/

    Cytat Zamieszczone przez Ogryzek
    Piękny, żadne z tych kiczowatych przekombinowanych zdjęć w Portretach nie ma tyle przekazu. Gratuluję modela, gratuluję kadrów, obróbka wystarczyłaby B/W.
    Ale żeby nie było tak ckliwie proponuję przy każdym dymek 1. Będziesz moja, 2.Ona mnie chyba nie kocha, 3. Ty sobie żartujesz a ja cierpię.
    Zwierzaki i dzieci to chyba najbardziej wdzięczny temat do fotografowania
    Pomysł z dymkami całkiem dobry...jak nie wyjdzie mi poprawka, to choć w formie komiksu zostanie pamiątka

    Cytat Zamieszczone przez Robert_P
    Oceny technicznej się nie podejmę bo oglądam w pracy ale kadry i model rewelka . Dwójka podoba się najbardziej, choć razi wypalony drąg (jeśli dobrze widzę).
    niestety,dobrze widzi i dobrze ,że oglądał w pracy

    Cytat Zamieszczone przez madness
    świetne kadry, namawiam jednak na te NEF'y, nie taki diabeł straszny... warto.
    niby nieee... tyle że coś mi nie bardzo wychodzą w każdym bądź razie uczę się


    Skoro tak wielu pisze iż B/W byłoby nie złe,to ja zrobiłam jedno... oraz dodatkowo kilka innych do oceny

    1. Boma-gorylica

    2. Mama z małym orangutanem Changi

    3. Changi

    4.Mama Lea

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •