Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Driftingowe mistrzostwa Polski - Karpacz

    D60 + D90, 18-105 mm, 55-200 mm, 50mm 1.8, Nissin Di622 MARK II
    Moje galerie z rajdów
    www.ploszaj.net.pl

  2. #2

    Domyślnie

    6. i 10. - niesamowite! W tym pierwszym świetny kadr, w drugim - panoramowanie, a lekka nieostrość przodu i trochę większe poruszenie tyłu auta dodają dynamizmu.
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  3. #3

    Domyślnie

    4 jest rewelacyjna! Dynamika pierwsza klasa! Poza tym widzę, że udało Ci się uchwycić sławnego ostatnio geniusza na fot 7

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Ten eniusz jest slawny glownie dzieki temu gifowi


    A foty ogolnie najs! Jest ruch, duzo sie dzieje, fajnie w kadrze, jestem na duze tak!

  5. #5

    Domyślnie

    Ja to już powoli staję się fanem Twoich zdjęć
    Fantastyczna 4 i 1, wręcz ksiązkowy przykład dla mnie Reszta też b.dobra, masz oko.

    Kiedyś się zastanawiałem czy bardzo niebzpiecznie się robi jak się chce wykonać takie ujęcia z bliska i patrząc na zdjęcia numer 2, 3 i w szczególności 7 to aż mnie skręca. Ja rozumiem, że auto w poślizgu niespodziewanie raczej nie zacieśni swojego obranego promienia w pokonywaniu zakrętu, ale mimo to... Np nr 5 jeszce, tutaj też niewiadomo tak do końca co z tym tyłem się stanie, niby prędkość nie jest ogromna, ale po przywaleniu w bandę widać, że swoje zrobi i praktycznie przy odrobinie pecha auto może wskoczyć na betonowy murek.
    blog|fejsbuk|flickr
    Z6II|20|35|50|85|500

  6. #6

    Domyślnie

    Na 5. i 9. widać, że kierowcom zdarza się zahaczyć tyłem o bandę - dlatego jeśli już bym musiał, to wolałbym stać od środka niż od zewnątrz. Natomiast takie bliskie podchodzenie jak koleś na 7. może trochę przeszkadzać kierowcom...jak blisko maski byłeś robiąc 10.?
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adriansocho Zobacz posta
    Na 5. i 9. widać, że kierowcom zdarza się zahaczyć tyłem o bandę - dlatego jeśli już bym musiał, to wolałbym stać od środka niż od zewnątrz. Natomiast takie bliskie podchodzenie jak koleś na 7. może trochę przeszkadzać kierowcom...jak blisko maski byłeś robiąc 10.?
    Robiąc zdjęcie nr. 10 byłem jakiś 1 -1,5 od samochodu, ale na tym zakręcie zawodnicy mieli tak na oko z 30 na godzinę i po prawej stało drzewo które mnie zasłaniało gdyby ktoś za bardzo poszedł po wewnętrznej.

    A ten pan ze zdjęcia 7 zawdzięcza że żyje kierowcy który zaciągnął ręczny jak go zauważył i zmienił tor jazdy. Wcale nie trzeba się narażać żeby zrobić dobre zdjęcie !
    D60 + D90, 18-105 mm, 55-200 mm, 50mm 1.8, Nissin Di622 MARK II
    Moje galerie z rajdów
    www.ploszaj.net.pl

  8. #8

    Domyślnie

    1 i 4 najlepsze. Ostre, dynamiczne i ładnie skadrowane.
    Czy te zawody nie zostały przypadkiem przerwane, czy tez skrócone? Parę dni temu coś mi się obiło o uszy w TVN Turbo - zawody właśnie gdzieś w górach, fatalnie zabezpieczona trasa, dużo niebezpiecznych sytuacji itd
    ...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aras Zobacz posta
    Czy te zawody nie zostały przypadkiem przerwane, czy tez skrócone?
    Na zawodach zostały rozegrane pary TOP 16 zamiast TOP 32 w związku z mało zdyscyplinowanymi kibicami bo po wielu wypadkach musiano uprzątać trasę i ustawiać betonowe bloki a wtedy kibice chodzili jak święte krowy.
    D60 + D90, 18-105 mm, 55-200 mm, 50mm 1.8, Nissin Di622 MARK II
    Moje galerie z rajdów
    www.ploszaj.net.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Za resztą, 4 rewelacyjna. Dynamika i kadr, super.
    1 też fajna, tylko ciut wąsko.
    No i 5 przy bandzie Mospinka też coś w sobie. Miny ludzi na drugim planie - bezcenne.
    ...a Karpacz zbiera żniwa jak w zeszłym roku.
    FX / DX / N18-70 / S24-70 / N35 / N50 / S70-200 / YN-460II
    blog

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •