Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Save me

  1. #1

    Domyślnie Save me

    Czekałem z 1,5h i tylko błysło nieśmiale z 5sek. :/
    Z lewej oberwanie chmury, za plecami nadciągała kolejna większa!
    I tyle było tego światełka




    A wszytko przez tę chmurę


    Pozdrawiam

    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  2. #2

    Domyślnie

    No, ale wyczekałeś bardzo fajne światło i piekny spektakl na niebie. Jedynka kolorystycznie baaardzo udana, w ogóle podoba się bardzo. Dwójkę pewnie wielu uzna za pozbawioną światła, ale ja bardzo lubię takie kompozycje z "pęknięciem", taką świetlną szczeliną. Może powalczyłbym trochę z kolorami nieba i ziemi, żeby je bardziej zróżnicować/podkreślić.
    A new shit has come to light...

  3. #3

    Domyślnie

    You have to save yourself trying once again....

    Serio - jedynka extra, shining na piasku jak malowany Mógłbym mieć takie w swoim pf, nie obraziłbym się bo jest w tym klimat miejsca mz...
    D90 + NIKKOR + SIGMA + TOKINA + FILTRY + STATYW + PILOT/WĘŻYK + KOMP + PROGRAMY + SAMOZAPARCIE

  4. #4

    Domyślnie

    Ładne mokre zdjęcie, warto było

  5. #5

    Domyślnie

    Kurcze pojechales ja obczaic, piekna ta lodz, trzeba dorwac przyplyw, ale taki odpowiedni, co by jej za bardzo nie zalalo, taki "nadchodzacy"
    Piekny temat, ladnie wykonane, te ulewy w IE sa swietne, niestety pracuje caly czas a pogoda pewnie sie zmieni jak bede mial wolne.....

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki Panowie
    Dwójeczka była tylko poglądowo , ale fajnie że się podoba - muszę usiąść do niej !

    Grzesiek, wykonanie zdjęcie tej łodzi to nie takie hop-siup za każdym razem obraca się inaczej!
    Teraz była idealnie frontem do słońca i tło w miarę delikatne.
    Do tego muł do kostek, trzeba uważać bo dobrze zasysa Musiało komicznie wyglądać jak machałem rękoma by gleby nie zaliczyć

    Ostatnio zachody ładne u Nas, to po pracy gdzieś w okolice goniłem

    Ale trzeba będzie ruszyć dalej

    Pozdrawiam
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo fajny temat na jedynce zaprezentowany w dobrym kadrze. Łańcuch ostrzej bym widział i nieco chmurę w PG przygasił.
    LED ZEPPELIN

  8. #8

    Domyślnie

    W takich warunkach ciężko o dobry moment światła, ale gdy już się trafi, może być spektakularnie. Tu chyba jeszcze minimalnie zabrakło do efektu "wow", i światło na jedynce mi nie do końca pasuje. Ale za to szczegóły, te kamyczki, muszelki - wg mnie super oddane.

  9. #9

    Domyślnie

    Warto było zaczekać, ładnie skomponowane.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •