Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Lubię przyjeżdżać na wakacje do Polski

    Szczególnie gdy w dzień przyjazdu przestaje padać deszcz, a dopiero dzień po odjeździe zaczynają się burze. Jako że znalazłem sobie narzeczoną z Pomorza, to teraz zwiedzam tamtejsze okolice i dzielę się okołokurortowymi pstrykami, z których każdy brzmi w moim przymrużonym oku 'typową polskością' i wywołuje bądź co bądź uśmiech.

    Set na luzie, kolejność chronologiczna

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    Ostatnio edytowane przez bognik ; 07-08-2012 o 12:38 Powód: Proszę numerować zdjęcia

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  2. #2

    Domyślnie

    ekstra klatki! jest klimat.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie masz wrażenia, że leci wszystko na prawo ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    Nie masz wrażenia, że leci wszystko na prawo ?
    a niech leci !!! Świetne kadry. Tak pamiętam Naszą Polskę, czyli 50 lat bez zmian

  5. #5

    Domyślnie

    Czy tylko ja mam wrażenie, że zdjęcia wyglądają jak z komórki?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    a niech leci !!! Świetne kadry. Tak pamiętam Naszą Polskę, czyli 50 lat bez zmian
    Oj chyba pamięć lekko już zmurszała.
    Tu mnóstwo detali, które świadczą o dzisiejszości. Jednak duch minionej epoki trochę pozostał jeszcze gdzieniegdzie. Autor wybrał właśnie te miejsca, jak widać kojarzące się ze "starą" ojczyzną.
    Do Dubaju nam trochę brakuje i nigdy nie będzie takich zmian w okresie pokolenia. Jednak dopóki te starsze pokolenia wychowują kolejne w podobny sposób, to i otoczenie będzie wyglądać podobnie. Ale to chyba dobrze? Można poczuć się jak w domu z lat dziecinnych. A jakby wszystko nagle zaczęło być śliczne, dopieszczone, posprzątane i zadbane, to już by nikt nie rozpoznał swojego kraju. Czułby się jak na obczyźnie.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    Nie masz wrażenia, że leci wszystko na prawo ?
    Widocznie horyzont jest krzywy

    Cytat Zamieszczone przez RAFAL_PAWLEWICZ Zobacz posta
    Czy tylko ja mam wrażenie, że zdjęcia wyglądają jak z komórki?
    Bo to są zdjęcia z komórki. Ale jakie to ma znaczenie?

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radekone Zobacz posta
    Widocznie horyzont jest krzywy
    w sumie masz racje, to dowód na kulistość ziemi

  9. #9

    Domyślnie

    Odkąd mam lustro zapominam, że mam zawsze aparat przy sobie w postaci ajfona i wiele rzeczy, które warte byłyby uwiecznienia i pokazania innym ulatuje. Świetne zdjęcia - trochę humoru i trochę melancholii.

  10. #10
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    to teraz mów jakim aparatem zrobione....

    Co do reportażu.... dzięki, też się "wzruszyłem" kilka razy, i uśmiech zagościł na twarzy, ale po chwili jednak czuję niesmak.

    Taka wieś u nas, to jakaś masakra, nie umiem tego pojąć, że zezwala się na takie perełki jak np 6...
    Przypomniał mi się kołobrzeg odwiedzony przelotem w zeszłym roku.... NIe wiadomo było kogo jest więcej: handlarzy, opalających się, czy szwędających po ciasnych deptakach.
    masakra

    Park Dzikich Zwierząt - fajnie trafione, bardzo fajnie,
    i kolejny koszmarek polskich portów "RYBY WĘDZONE" też masakra, kable górą, syf na dole, wszystko stoi bez ładu i składu....

    Ojjjj niedobrze niedobrze.... Plany zagospodarowania terenu tworzą, budować jak chcesz, nie możesz, a i tak koszmarki stawiają....
    .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •