Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Natalia - sesja na lotnisku cały set

    nie pisze juz Aero zeby nie było - wszystko odbyło się na poziomie zero
    zajawke pokazywałem tutaj
    a ponizej cały set z jedną z dziewczyn

    modelka: Natalia Kałahurska
    MUA: Sonia Stawarczyk
    odzież: Soleil

    wsparcie: Artur z Fotograty.pl

    chętnie usłyszę co skopałem
    zeby uniknac pytan o strone techinczną - wszystko D700 + 50 1,8 /S70-200, światło zastane + na niektorych blenda
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10. juz pokazywane wczesniej ale tym razem bez ramki i podpisu

  2. #2

    Domyślnie

    Według mnie skopałeś podstawę - czyli pomysł na zdjęcia.
    Oczywiście można tak że bierzemy dziewczynę i stawiamy gdziekolwiek niezależnie od stylizacji itp.
    Tyle że takie zdjęcie spodoba się jej i może garstce znajomych. Tysiące takich fotek spowodowało ze nie zapamiętam tych fotek.
    Pamiętam natomiast zdjęcia gdzie COŚ się działo - była jakaś gra , była stylizacja dopasowana do miejsca itd.
    Sesja w samochodzie się odbyła....(oj pamiętam te foty - prezentowane na tym forum)
    Oczywiście zaraz pojawią się wielbiciele fotek remika,hanniego itp. im to będzie się podobało...

  3. #3

    Domyślnie

    dzieki za dobre słowo - wiem ze mało "wypełniacza" do modelki na zdjeciach, ale mimo wszystko... wystawiłem bo gdybym tego nie robił to pewnie siedziałbym dalej w erze kamienia łupanego ze swoim pojęciem o wciskaniu spustu migawki..... a tak przynajmniej widze juz co jest "troszkę" dalej. I dzieki takim sesjom następna bedzie bardziej świadoma

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Według mnie skopałeś podstawę - czyli pomysł na zdjęcia.
    Oczywiście można tak że bierzemy dziewczynę i stawiamy gdziekolwiek niezależnie od stylizacji itp.
    Tyle że takie zdjęcie spodoba się jej i może garstce znajomych. Tysiące takich fotek spowodowało ze nie zapamiętam tych fotek.
    Pamiętam natomiast zdjęcia gdzie COŚ się działo - była jakaś gra , była stylizacja dopasowana do miejsca itd.
    Sesja w samochodzie się odbyła....(oj pamiętam te foty - prezentowane na tym forum)
    Oczywiście zaraz pojawią się wielbiciele fotek remika,hanniego itp. im to będzie się podobało...
    To samo chciałem napisać... Takich zdjęć się bałem jak zobaczyłem tytuł wątku, ale miałem trochę nadziei otwierając, że będzie jednak coś z pomysłem. Niestety.

  5. #5

    Domyślnie

    przyjąłem z pokorą

  6. #6

    Domyślnie

    Że sesja jest skopana to trochę mocne słowa. Moim zdaniem jest całkiem przyzwoicie. To nie miała chyba być "sesja z fabułą", a jedynie zdjęcia dziewczyny na jakimś interesującym tle. Dziewczyna nie gra pilota, ani czegoś w tym stylu.
    M/Z zbyt podkręciłeś oczy i czasami trochę niechlujnie maskowałeś (.
    Podoba mi się bardzo konwersja.
    6 - super.

  7. #7

    Domyślnie

    Ano właśnie, temat i jego pogłębienie. To wiadomo już. Jednak cała reszta na naprawdę ładnym poziomie. Przede wszystkim naświetlenie i obróbka w większości kadrów wygląda bardzo przyjemnie. Dobrze się to prezentuje i fajnie się ogląda. Z tym, że trochę nudno. Jedynym zdjęciem ciut innym jest dwójka. Ten kawalątek wnętrza kabiny i pozycja na siedzeniu pilota sugerują, że a nuż dziwczyna nie jest tylko ładną twarzą na zdjęciu?
    Pazurki kompletnie z innej bajki.

  8. #8

    Domyślnie

    mOSAd - co do pazurków - ja tez nie lubię takich - ale nie było wyjscia niestety - sam wizaz zajął tyle czasu ze balismy sie ze braknie czasu jak jeszcze kolor paznokci będzie zmieniany - a pogoda była wyjątkowo niepewna
    Co do niechlujnego maskowania....pewnie masz rację - dammiz tylko sprecyzuj na ktorym
    Jesli chodzi o krecenie oczu - to dziwne - ale za wyjatkiem lokalnego ściemniania i rozjaśniania fragmentow samej tęczówki i sciagania czerwonego zafarbu w kącikach nic kompletnie nie grzebałem przy oczach.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pelo Zobacz posta
    Co do niechlujnego maskowania ... dammiz tylko sprecyzuj na ktorym
    .
    Wydaje mi się, że na 8 w okolicach głowy/szyi - napisałem ósemkę w nawiasie, ale po podaniu zmieniło się w jakiegoś emotka.

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar mac87
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    ok. Nysy, Grodkowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Niepodoba się bo nie wyszło tak jakbyśmy chcieli? Bo widziałem ładniejsze przy samolocie? No bez sensu trochę panowie...
    Ode mnie: Fajnie doświetlone choć czasem za bardzo Mosad ma racje z pazuzurami Na 3 razi odcień twarzy a na 8 oczy - modelka na moment zasnęła? BW mi nie podeszła wolę kolory.
    D90 / 18-105 / Blenda F&V

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •