Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Mercedes-Benz SLK R171

    Tym razem ode mnie dwa ujęcia Mjercedesa pod ocenę



    Pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    hmmm...

    Mam bardzo skrajne odczucia. Auto wygląda SUPER i generalnie bardzo podoba mi się stylizacja, ALE jest coś, co powoduje, że w moich oczach fotki są jakby kadrowo "niedopieszczone". Może to wina miejsca, może kadru...

    W każdym razie odbiór bardzo na +++. Podziwiam technikę, sam bym tak chciał auta focić.

    Aha. Baardzo denerwujacy i brzydki podpis na zdjęciu nie przystający do jakosci zdjęć

  3. #3

    Domyślnie

    fan911, dzięki! Powiem Ci, że chyba faktycznie nie ma tam czegoś w tych zdjęciach co bardziej by chwytało - samo miejsce jest chyba zbyt mdłe, no i troszkę kolor autka - szampański
    Ale cieszę się, że odbiór jest pozytywny, bo o to w sumie chodzi.
    Głównym tematem zdjęć były fotki "na sprzedaż", ale no nie mogłem sobie odmówić chwili, żeby błysnąć

    Cytat Zamieszczone przez fan911 Zobacz posta
    Aha. Baardzo denerwujacy i brzydki podpis na zdjęciu nie przystający do jakosci zdjęć
    Hehe. Powiem szczerze, że dopiero od tygodnia zacząłem podpisywać swoje zdjęcia. Myślałem nad jakimś logotypem nawet, ale moja wiedza co do programów z grafiką wektorową jest zerowa, pomijając fakt, że ich nie posiadam. Chyba będę musiał komuś zlecić wykonanie czegoś takiego


    P.S.
    Dokładam jeszcze fotkę auta pomocnika z tego samego miejsca, który ogarniał mi oświetlenie - nie ma sensu zakładać nowego tematu

    3***

  4. #4

    Domyślnie

    nie podoba mi się ten gradient którego używasz. Wygląda dziwnie i nijak polepsza efekt.
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  5. #5

    Domyślnie

    ten gradient szczególnie przy audi sprawia jak byś zdjęcia samochodu i lokacji robił osobno i składał w ps .
    Hbr setup miałeś stały czy robiłeś zlepki z kilku fot ?
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  6. #6

    Domyślnie

    Z tymi gradientami i flarami zdaję sobie sprawę, że właśnie taki efekt mogą wywoływać - póki co eksperymentuję w tym temacie
    hostman22 wszystkie zdjęcia są lepione z kilku-kilkunastu fotek - niestety póki co używam jednego Sunpaka.

    Dorzucę wybrane fotki te "sprzedażowe", klasyczne bez udziwnień

    1*

    2*

    3*

    4*
    | D5000 N18-105/3.5-5.6 PZ42X YN460II |
    hbrografia.com | http://www.facebook.com/hbrografia

  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Herbata Ci sie wylala na aparat/monitor? Jezeli mam cos brac to tylko 1 (nie licze sprzedazowych, ale te sa ok jak na sprzedazowe ). Druga fota SLK i fota z Audi zalatuje plasticzanymi klimatami. Gradient na nie... swiecenie raczej na tak, chociaz Astre lepiej miales blysnieta

  8. #8

    Domyślnie

    kadry pomijam, bo zacznę od tego, ze sceneria mi za cholerę nie pasuje do tego samochodu - wrażenie jakby majster się dorobił i wpadł na budowę swoim autem. Cabrio kojarzy mi się z czasem wolnym, więc piękna zieleń i kosz piknikowy, laska na kocyku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •