Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Portrety WD

  1. #1

    Domyślnie Portrety WD

    Witam na forum pokazywałem wcześniej jakoś swoje zdjęcia makro, ale nic poza tym- teraz chciałbym poddać Waszej ocenie ostatnie portrety znajomej znajomej, której miałem przyjemność zrobić kilka zdjęć Te są w czerni i bieli, w kolorze kilka z nich znajdziecie u mnie w stopce...

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    pozdrawiam i mam nadzieję, że będę tu wstawiał następne portrety...
    1/2 Get Lucky Photo
    D750| S 35mm | N 50mm 1.8 | SB700

  2. #2

    Domyślnie

    mi się podobają, chętnie zobaczyłbym coś w żywych kolorach... np 2, 3 i może 4
    troche czubki głowy uciąłeś... nie wiem, czy takie są teraz modne zdjęcia, ale może cała głowa była by lepsza ? więcej góry na 1 2 3
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo ładna modelka! Poza 1 i 4 m/z trochę za ciasne. Na jedynce albo uciąłbym jeszcze kawałek góry, albo dał cały czubek głowy. Ładna konwersja.

  4. #4

    Domyślnie

    Wchodzę za każdym razem tutaj no i nie wiem co mam napisać Wszystkie jednakowo mi się podobają, idealna obróbka czarno-biała
    - FB -
    Canon + szkła

  5. #5

    Domyślnie

    mam nadzieję, że też się spodoba- ogólnie miałem nie wywoływać do czerni i bieli, ale wydaje mi się- że w przypadku Karoliny, podkreśla to jej urodę ale na życzenie:

    2 w kolorze

    3 w kolorze

    4 w kolorze


    kadrowanie "umyślne"- może faktycznie, zrobiłem tu błąd i lepiej wyglądałaby "cała" może następnym razem
    pozdrawiam i dziękuję za sugestie
    1/2 Get Lucky Photo
    D750| S 35mm | N 50mm 1.8 | SB700

  6. #6

    Domyślnie

    Sam już nie wiem czy kolor czy B&W lepsze wszystkie zgarniam Udane zdjecia
    - FB -
    Canon + szkła

  7. #7

    Domyślnie

    Dobrze panujesz nad kolorami.

  8. #8

    Domyślnie

    dobrze oświetlone i dobrze obrobione. Nie pasują mi jednak cięcia.
    2 i 4 podobają mi się najbardziej. Na 2 zbyt przycięta lewa strona. w 3 nie podoba mi się kadr(choć w kolorze mi on nie przeszkadza) i cięcie.
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  9. #9

    Domyślnie

    3 w kolorze i 4 czarno biala sa rewelacyjne!

    Sent from my GT-P7100 using Tapatalk 2
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  10. #10

    Domyślnie

    mógłbym się rozpływać nad modelką do rana, ale przyznam że naprawdę dałeś radę, ja bym wymiękł i tylko się głupio gapił zamiast robić zdjęcia.

    B&W cud malina.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •