Close

Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 182

Wątek: Shanghai

  1. #41

    Domyślnie

    Fotografować Shanghai to jedno z moich marzeń... Piękno nowoczesnej architektury na wyciągnięcie dłoni...

  2. #42

    Domyślnie

    Raz kolejny oglądałem te zdjęcia... swoją drogą, że są dobre, ale samo piękno tych miejsc fascynuje swoją egzotyką... Potrafię wracać do fascynujących zdjęć...

  3. #43
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mordimer Zobacz posta
    U nas też takie robiłeś, nawet z balkonu
    Świetne jak zawsze
    Dzieki

    Cytat Zamieszczone przez hubik Zobacz posta
    Kawał solidnej fotografii. Koledzy już wszystko powiedzieli. A Masz trochę Chin" z tej drugiej strony? Bez świateł, neonów, połysku, betonu...
    Mam, wrzucam nizej!

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Nono... Marcin, pięknie to pokazałeś tak zrobione zdjęcia zawsze robią na mnie wrażenie. dawnaj następne
    Dzieki Pawle Nastepne moze nie beda takie supermegaswiecacofascynujace ale... sam zobaczysz

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    najbardziej podoba się 2 i 6.
    na 1 chyba za dużo szumu.
    dobry set, kolory kolorowe pasuje ta obróbka, mi się podoba, jestem na TAK
    Dzieki.

    Cytat Zamieszczone przez Giaur Zobacz posta
    Fotografować Shanghai to jedno z moich marzeń... Piękno nowoczesnej architektury na wyciągnięcie dłoni...
    Wiza 220, przelot 1800, focenie Shanghaju - bezcenne

    Cytat Zamieszczone przez Giaur Zobacz posta
    Raz kolejny oglądałem te zdjęcia... swoją drogą, że są dobre, ale samo piękno tych miejsc fascynuje swoją egzotyką... Potrafię wracać do fascynujących zdjęć...
    Milo!

    A tu z ostatniej wycieczki... chcieliscie zobaczyc troszke inny Szanghaj niz ten swiecacy i nowoczesny wiec prosze bardzo... takich miejsc jest juz coraz mniej, ale caly czas mieszkaja tam ludzie. Przepraszam, ze podobne kadry ale to specjalnie tak, zebyscie mieli lepsze rozeznanie w terenie

    19.

    20.

    21.

    22.

    23.

    24.

    25.

    26.

    27.

    28.

    29.

  4. #44

    Domyślnie

    to tam też tsunami było ??

    p.s. ciekawe to zestawienie ruder i nowoczesności... a menadżerowie liczą, ile takie miejsce jest warte
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  5. #45

    Domyślnie

    Poprzednia seria doskonała, a te nowe zdjęcia pokazują jak się miasto rozbudowuje, Shao, tylko można pozazdrościć takich dobrych zdjęć.

  6. #46

    Domyślnie

    Postęp... MZ Dopełniłeś serię. W sumie, jakby patrzeć na warszawskie city z perspektywny okolic Żelaznej.

  7. #47

    Domyślnie

    Bardzo fajnie że dałeś taki kontrast. A tak przy okazji, to u nas złomiarze już by te budynki zdewastowali w kilka dni.
    Shao, czekam na więcej

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    u nas złomiarze już by te budynki zdewastowali w kilka dni.
    Myślisz, że wyglądałyby na bardziej zdewastowane?

  9. #49

    Domyślnie

    A ja mam takie pytanie do fotografa: jak uzyskałeś takie ładne linie proste? Korekcja perspektywy miała miejsce? Większość fotografów zaniedbuje tę kwestię i budynki "lecą" na ich zdjęciach. U Ciebie aż miło popatrzeć. Brawo!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #50

    Domyślnie

    Fotki jak z filmu S-F.
    Pieknie tam jest.
    D7100 | N18-105 | Sherpa 600R | SB-700 | Delta SX 2

Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •