Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie 10 ulubionych zdjęć z końcówki sezonu 2011

    Hej,

    Dosyć dawno mnie tutaj nie było. W tym czasie na blogu pokazałem parę materiałów z końcówki ubiegłego sezonu. Ponieważ jednak informacji o nich tutaj nie wrzucałem, postanowiłem teraz w ramach zadośćuczynienia podzielić się z Wami 10 zdjęciami które bardzo lubię. A więc zapraszam. Gdyby kogoś one zachęciły, to wiecie gdzie szukać więcej. Adres w stopce



  2. #2

    Domyślnie

    smaczne toto !
    sporo gratów

  3. #3

    Domyślnie

    świetne klateczki Wojtku. Chyba się do Ciebie wybiorę na małe warsztaty foto
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  4. #4

    Domyślnie

    A mnie zauroczyło... zdjęcie nr 54
    N

  5. #5

    Domyślnie

    fajnie, że się Wam podobają

    akidudi - zastanawiam się nad warsztatami, ale ciężko mi się wziąć i ogarnąć całą wiedzę w jakieś konkretne ramy jeśli się uda plan, to chciałem wrzucić parę lekcji (ze szkoły fotografii ślubnej którą kiedyś prowadziłem) w czasie sezonu, tak aby można od razu tę wiedzę wykorzystać.

    p4oj - które?

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Marzec Zobacz posta
    fajnie, że się Wam podobają

    akidudi - zastanawiam się nad warsztatami, ale ciężko mi się wziąć i ogarnąć całą wiedzę w jakieś konkretne ramy jeśli się uda plan, to chciałem wrzucić parę lekcji (ze szkoły fotografii ślubnej którą kiedyś prowadziłem) w czasie sezonu, tak aby można od razu tę wiedzę wykorzystać.
    Wojtek - nie ma na co czekać w przyszłym miesiącu wpadam do PL na 2 tygodnie to chętnie wpadłbym na jakieś warsztaciki może być w tygodniu jeśli wolisz, daj znac na pm
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  8. #8

    Domyślnie

    kadrowo mi się podobają...ale BW ? chciałbym zobaczyć większą część z nich w kolorkach...

  9. #9
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    2 i 8
    za butelki i za fantastyczną zabawę

  10. #10

    Domyślnie

    Zdjecia super ale dla mnie 8mka jest do poprawki ze wzgledu na "swiecace nogi".
    Podoba mi sie bardzo 1nka i 9tka.

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •