Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Z mojego okna..

  1. #1

    Domyślnie Z mojego okna..

    Witam.
    Nie byłem pewien czy na pewno w tej kategorii

    Dzisiaj niestety widzę tylko granatowy horyzont


  2. #2

    Domyślnie

    Musisz obejrzeć (postudiować) album Wiktora Wołkowa "Słońce". Zobaczysz jak wysoko została ustawiona poprzeczka. I niebawem pokażesz trzymające za gardło słońca. Życie jest krótkie, więc warto jest mierzyć się z najlepszymi.

  3. #3

    Domyślnie

    minimalistycznie i z potencjałem
    ćwicz dalej

  4. #4

    Domyślnie

    To teraz też z okna lecz troszkę inny klimat

  5. #5

    Domyślnie

    Klimat na pierwszych fotach bardziej mi przypadł do gustu
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    Musisz obejrzeć (postudiować) album Wiktora Wołkowa "Słońce". Zobaczysz jak wysoko została ustawiona poprzeczka. I niebawem pokażesz trzymające za gardło słońca. Życie jest krótkie, więc warto jest mierzyć się z najlepszymi.
    Popieram!
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  8. #8

    Domyślnie

    Numer trzy zasługuje na szczególną uwagę. Całkiem nieźle udało się Tobie zarejestrować grupę plam na Słońcu. Warto dodać, iż każda z tych małych plamek, jest wielokrotnie większa od Ziemi. Rosnąca aktywność słoneczna jest zapowiedzią pięknego spektaklu na nocnym niebie jakimi są zorze, te mniej przyjemne aspekty pominę =O
    Mógłbyś zdradzić, poproszę, jaką ogniskową to robiłeś?
    Powiem Tobie, że szóstka byłaby świetna, gdyby udało się Tobie złapać Słońce centralnie nad tą anteną(?), wyglądałoby jak ogromna miejska lampa. =]
    Pozdrawiam! =]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •