Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Debiut na forum

  1. #1

    Domyślnie Debiut na forum

    Cześć,

    Jeden z naszych jesiennych ślubów - jakby ktoś miał chwilę - zapraszam do komentowania, chętnie poznam Wasze opinie. Więcej do obejrzenia na blogu

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7

  2. #2

    Domyślnie

    Dla mnie drażniąca konwersja, czy tam obróbka i w jakiś sposób "niepokoi" zmysł wzroku, zwłaszcza te BW. No i kadry z odbiciami w szybach, trochę popeliną mi trącą.
    Never failed in Vietnam.

  3. #3

    Domyślnie

    Obróbka jak obróbka. Ciężko ją krytykować, bo ocena będzie zależna od indywidualnych preferencji. Za to kadry podobają mi się. Jakbym miał takie zdjęcia ze swojego ślubu, to wcale bym się nie obraził.

  4. #4

    Domyślnie

    Kawał dobrego reportażu (opinię wyraziłem również na blogu) - tak trzymać
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  5. #5

    Domyślnie

    Moim zdaniem dobry materiał. Dałoby się niektóre rzeczy poprawić, szczególnie mam na myśli kadrowanie (np. cięcie ludzi na 4 czy 6). Ale nie ma się co czepiać

  6. #6

    Domyślnie

    podoba się !
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    świetny reportaż! i kolory też ładne
    sporo gratów

  8. #8

    Domyślnie

    B&W mi też do końca nie leżą, 3 za ciemne, 4 trochę zbyt duży kontrast, ale 1 świetna, fajny kadr i kolory

  9. #9

    Domyślnie

    prócz dwójki, w której pojawia się ten jakoby dodatkowy plan z otwartymi drzwiami, co chyba nie wnosi nic, niby równoważy kompozycje, ale uzasadnienia jednak nie widzę, bardzo, bardzo dobry set.
    subtelnie, a reportersko. lubię to, co robicie

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    22

    Domyślnie

    jak na debiut na tym forum to szacun normalnie wejście smoka. Super. Emocje wszędzie uchwycone

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •