Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Ola plenerowo w Luboradzy.


  2. #2

    Domyślnie

    Pięknie i dynamicznie
    Lesiu, jak zwykle świetna robota! Widać, że nie tylko w samolotach i szkle osiągnąłeś perfekcję.

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo mi się foty podobają
    przemyślane, kreatywne
    D780|17-35|35|50|85

  4. #4

    Domyślnie

    oj fajnie się ogląda ,
    a tego śmiglaka dobrze rozkręciłeś.

  5. #5

    Domyślnie

    Delikatnie przedobrzony ten kontrast lokalny i ostrość. Ale bardzo niewiele - to chyba w dużej mierze brak antyaliasingu krawędzi tak też na to wpływa - cóż monitor to średnie medium. Poza tym podoba mi się twórcze podejście do obróbki, choć nie jest idealnie - zwłaszcza na jedynce. Czernie za mocne jak dla mnie. Dwójka bardzo dobra. Trójka na pierwszy rzut oka dziwna i średnia, bo bez twarzy. Jednak układ to rekompensuje i po dłuższej chwili zdaje się być jednym z najciekawszych zdjęć, jakie od dawna się tu przewinęło. Osobiście wolę przycięte ciut inaczej - bez boków i pół deski od dołu. Albo z kolei szeroki, panoramiczny kadr, przycięty z góry i dołu. Świetna scena, którą można sobie pociąć niemal dowolnie pod własne widzimisię. Światło mogłoby być ciut lepsze na postaci, ale to też można dopieścić, jeżeli ktoś ma takie ciągoty.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Delikatnie przedobrzony ten kontrast lokalny i ostrość. Ale bardzo niewiele - to chyba w dużej mierze brak antyaliasingu krawędzi tak też na to wpływa - cóż monitor to średnie medium. Poza tym podoba mi się twórcze podejście do obróbki, choć nie jest idealnie - zwłaszcza na jedynce. Czernie za mocne jak dla mnie. Dwójka bardzo dobra. Trójka na pierwszy rzut oka dziwna i średnia, bo bez twarzy. Jednak układ to rekompensuje i po dłuższej chwili zdaje się być jednym z najciekawszych zdjęć, jakie od dawna się tu przewinęło. Osobiście wolę przycięte ciut inaczej - bez boków i pół deski od dołu. Albo z kolei szeroki, panoramiczny kadr, przycięty z góry i dołu. Świetna scena, którą można sobie pociąć niemal dowolnie pod własne widzimisię. Światło mogłoby być ciut lepsze na postaci, ale to też można dopieścić, jeżeli ktoś ma takie ciągoty.
    Dziękuję za opinie i przemyślenia.
    Co do trójki..... to możliwości kadrowania jest multum. Sam miałem problem z doborem kadru, a to mi się często nie zdarza. Ekstremalny kadr to kwadrat bez głowy........ . Ale Ola by mnie wzrokiem bazyliszka ubiła na odległość.
    Tu po raz pierwszy w życiu zastosowałem dziwną i niespotykaną metodę wyostrzenia. Jest jeszcze do dopracowania.
    Ale jak widzisz dziwne krawędzie, to jednak porzucę eksperymentowanie z wyostrzaniem.
    Dziękuję i pozdrawiam.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Kto potrafi tak ja ja spaprać portret???


  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hlynur Zobacz posta
    Kto potrafi tak ja ja spaprać portret???
    masz na myśli to, że portret w tle jest nieostry ?
    500px.com/kubasikorski

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    masz na myśli to, że portret w tle jest nieostry ?
    Mam na myśli to, że modelka jest nieostra......(oko).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •