Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Beata - 1 godzina

    bo tyle tylko mielismy czasu - co wcale nie znaczy ze wlasnie dla tego popełniłem błedy - o ktorych chętnie usłyszę zeby nie powielic ich za tydzień - bo wtedy bedzie wiecej czasu - mam nadzieje

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.

  2. #2

    Domyślnie

    Najbardziej podobają mi się 4 i 8. Na 4 chyba lekko zbyt jasna twarz jak dla mnie / u mnie.
    Fajne bokeh - na prawie wszystkich. zwłaszcza na 8.
    Nikon D7000 | Sigma 18-50 EX DC MACRO HSM | Nikkor 10.5 AF Fisheye 2.8G | Sigma 70-200 2.8 APO HSM MACRO | Sigma 50 1.4 EX DG HSM

  3. #3

    Domyślnie

    Z całego setu zdjęcie nr 3 najdłużej mnie zatrzymało .
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

  4. #4

    Domyślnie

    #2 lepiej by było gdyby dziewczyna odchyliła głowę do tyłu, bo teraz tak jakby się garbiła

    Dla mnie #7 i #9 zatrzymują na dłużej
    - FB -
    Canon + szkła

  5. #5

    Domyślnie

    dzieki za odwiedziny
    twiendlocha - z 4 tez nie byłem pewien z jasnoscia twarzy - wiec pewnie masz racje - dzieki

  6. #6

    Domyślnie

    Też się zgodzę, że 4 za jasna nieco. Jej lewa ręka na 5 wygląda.. dziwnie. nie potrafię znaleźć uzasadnienia dla takiego ułożenia tej ręki. na 7 nieco zbyt ewidentne gładzenie skóry [czyżby dynamic skin softener? ; ) ], w 8 bardziej podoba mi się konwersja, zaś w 9 dziewczyna ma nieszczęśliwą pozę ; p na 1 zresztą też. 3 jest miłe i przyjemne : D
    Lubię robić zdjęcia. : )
    Tu jest ich trochę
    A tutaj nawet więcej

  7. #7

    Domyślnie

    dziekuje bardzo za cenne uwagi - bo sa na prawde bardzo cenne - szczegolnie co do ułozen rąk itd...
    - 5 - fakt lewa reka a własciwie jej palce miały byc lekko oparte o pien
    - na 7 - nic nie gładzone - dziewcze ma na prawde bardzo ładną cere - nawet za wiele nie usowałem - jedynie rozjasniłem, wyrownałem cienie w okolicy nosa i oczu i tyle
    - jedynie na 1 - czemu ma nieszczesliwą pozę?? - bo co do 9 - kwestia gustu - mnie akurat pasuje

  8. #8

    Domyślnie

    3, 7, 8 i 9 bardzo mi się podoba. Piękna modelka.

  9. #9

    Domyślnie

    świetny set, bardzo mi się podoba!!
    blues to korzenie, reszta muzyki to owoce

  10. #10

    Domyślnie

    Niektóre zdjęcia zbyt jasno miejscami. Na 1 wydaje mi się, że na bluzce są przepalenia, na dwójce bluzka tak na pograniczu, czwórka cała za jasna, 6 i 8 jak dla mnie też delikatnie za jasno. Może masz troszkę za ciemno ustawiony monitor. Chociaż sam u siebie widzę, że jak się dłużej siedzi to już wzrok nieraz zawodzi i nie zawsze się tą jasność dobrze ustawi. Przy wywoływaniu w ACR warto korzystając z pierwszych suwaków (np. ekspozycji) przytrzymać ALT wtedy widać bliki. Potem ewentualnie na warstwie jasności/kontrastu stosować miejscowo maskę.
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •