Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kacper

  1. #1

    Wink Kacper

    Witam! Jest to moja pierwsza prezentacja na forum, choć jestem użytkowniczką od półtora roku i często tu zaglądam.

    Zdjęcia BW nie są moją mocną stroną, bo... praktycznie ich nie robię. Zdaję sobie sprawę, że obróbka nie należy do najprostszych, ale chciałabym, byście pomogli mi podszkolić warsztat. Przez czas bycia posiadaczką Nikona nauczyłam się wiele, ale chyba doszłam do punktu, w którym potrzebuję konkretnych wskazówek, bo samej ciężko obiektywnie ocenić mi własne fotografie. Z góry zaznaczam, że nie boję się ostrych słów, o ile krytyka jest konstruktywna.


    Co do zdjęcia, dodam tylko, że było robione pod światło - wiem - ale udało mi się w miarę je uratować.

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem kiedyś kotkę, którą kochałem bardziej niż wszystkie córki, z którą mieszkałem dłużej niż z niejedną żoną i która to kotka miała na imię po prostu Krysia, a była rasy ogólnej. Ale jak chciałem kretyńsko zażartować dla szpanu, to mówilem że w rodowodzie nosi trzy królewskie imiona: Christine, Adelaida, Aurelia! Kochałem ją i bez rodowodu.

    Tak mi się skojarzyło, przepraszam.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  3. #3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •