Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Good Friday w parku

    Ostatnio edytowane przez ALF ; 10-04-2012 o 14:19

  2. #2

    Domyślnie

    faktycznie Wielki Piątek dośc alternatyywny wobec tradycyjnej drogi krzyzowej...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    Tak, bardzo alternatywny Wielki Piątek. Okazja do spotkania była taka, że nasz wspólny znajomy się zaręczył tego dnia.

    http://www.youtube.com/watch?v=I2utZ...ature=youtu.be

    Ostatnia fotografia miała być żartem... jeśli okazała się być niesmacznym żartem to przepraszam. Znam tych ludzi i patrze na nich jak i na fotografie z nieco innej perspektywy.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    Okazja do spotkania była taka, że nasz wspólny znajomy się zaręczył tego dnia.
    Kurka wodna, to czemu tego nie pokazałeś? Po zamieszczonych zdjęciach nie jesteśmy w stanie domyśleć się powodu tej mini imprezy -- ani trochę. Zestaw luźnych kadrów pokazujących młodych ludzi bawiących się na zielonej trawce. Tytuł też niczego nie sugeruje, poza dniem w którym się spotkaliście.

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    Ostatnia fotografia miała być żartem... jeśli okazała się być niesmacznym żartem to przepraszam.
    Pisząc całkiem szczerze mnie tam… wiesz… Powinieneś jednak wziąć pod uwagę, że forum przegląda spora liczba użytkowników i na pewno znajdą się wśród nich osoby bardziej wrażliwe, których takie zdjęcie w jakiś sposób mogłoby jednak urazić czy zniesmaczyć. O samą gołą dupę też nie chodzi. No przecież goła dupa to goła dupa, nic niezwykłego, ale w połączeniu z pewnym kontekstem…
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #5

    Domyślnie

    Pies mi polizał obiektyw, a niestety zapomniałem zabrać ze sobą szmatek i spraya. W torbie pozostał jedynie fisheye i 85tka także kadry wyszły takie a nie inne.

    Masz rację, to był kiepski pomysł z ostatnim zdjęciem. Próbowałem usunąć plik źródłowy aby pozbyć się tego zdjęcia z tematu, ale to niestety nie poskutkowało.
    Ostatnio edytowane przez bryk77 ; 10-04-2012 o 14:05

  6. #6

    Domyślnie

    Wywaliłem 10. Faktycznie, trochę w tej radości przesadziłeś
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #7

    Domyślnie

    Czy to Phoenix Park w Dublinie? Ten cokół na pierwszych zdjęciach wygląda jak Wellington Testimonial.
    Co prawda tylko przejeżdżałem tamtędy, ale całkiem niedawno, to jeszcze pamiętam.

    Same zdjęcia nie są spójne jak dla mnie. Nie tworzą opowieści, przez to nie są jakoś specjalnie ciekawe. Bardziej bym to widział w albumie niż w fotosach ulicznych.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Tomek, tak - to jest Phoenix Park w Dublinie. Zerknąłem w Twoją galerię na chwilkę. Fajnie zobaczyć dobrze znane miejsca czudzymi oczami.

  9. #9

    Domyślnie

    Poprawne zdjęcia jeśli chodzi o stronę techniczną, bo i dobrze doświetlone i mała głebia ostrości jest. Są też emocje, co jest bardzo ważne w takiej fotografii.
    Ale patrząc na te fotki nie widzę w nich nic uniwersalnego, co mogłoby mnie skłonić do myśli 'tak, jest to już fotografia przez duże F, a nie tylko robienie zdjęc podczas radosnego piątku z parku'. Jeszcze trochę popróbujesz fotografować i w końcu to duże F się pojawi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •