Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Natalia .... zbieżnosc imion ;)

    zbieżnosc imion z poprzednią modelką - i na tym się zbieżności konczą
    Jak zwykle miałem problem z doborem zdjec do prezentacji - może komus cos przypadnie do gustu, poniżej przepisowe 10 - w kolejnosci przypadkowej

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar mac87
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    ok. Nysy, Grodkowa
    Posty
    139

    Domyślnie

    Dla mnie ekstra. Na 1 rzuca się w oczy sztuczna dłoń/palce, ale i tak fajna sesja. Lubię to!
    D90 / 18-105 / Blenda F&V

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jestem pewien wszystkich kadrów, a 6 to w ogóle mnie skręca , ale kolorystycznie bardzo mi się podoba, uwielbiam jak jest ładny kolor skóry i niebieskawe zimne cienie w tle. Podpowiesz jak to się obrabia, jakiś cross?
    P.S. Na 8 trochę denerwuje mnie brak ostrości na oczach....albo chociaż na jednym ale tym bliżej.

  4. #4

    Domyślnie

    kadry i kolorki bardzo mi się podobają, choć obróbka nie jest jednolita dla wszystkich zdjęć ... ale modelka na niektórych zdjęciach (3,5,6,7) ma "dziwnie" otworzone usta i wygląda to trochę niekorzystnie

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2011
    Miasto
    BBa/Dublin
    Posty
    127

    Domyślnie

    Właśnie, na każdym zdjęciu praktycznie te same usta, takie jakby bez zadowolenia.

  6. #6

    Domyślnie

    Jedynka fajna, dwójka też, na trójce winieta trochę wchodzi na głowę i ogólnie kolorystyka skóry na twarzy delikatnie odstaje, 4 fajna, 5 dziwna mina modelki, podobnie zresztą 6 i 7, 8 ładna, 9 i 10 też przyjemne. Ogólnie fajny set.
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

  7. #7

    Domyślnie

    dzieki za odwiedziny
    - co do miny modelki - taką ma - pewnie jesli bede miał okazje z nią jeszcze popracowac to zwroce na to szczegolną uwagę - tym razem juz po zawodach
    - jesli chodzi o dłoń na pierwszym - moze i faktycznie wygląda na doklejoną - ale w rzeczywistości to jej ręka i w tym miejscu była, po za tym mam tez kadr bez tej dłoni - przyjze sie temu na spokojnie
    - 6 - wiem ze kadr pokrecony - ale mnie się po prostu podobał - wiec tu wylądował
    - jesli chodzi o obrobkę - a dokladniej niebieski zafarb w cieniach - warstwa - styl warstwy - nałożenie koloru - z palety wybieram kolor niebieski(na oko) - w tym samym oknie miesznie w trybie wykluczenie i w tym samym oknie krycie tego efektu na oko - tak zeby własnie było niebiesko - zimno - to daje tez lekki zafarb na skorze ktory potem wg uznania koryguje jak jest za mocny - np na masce - mam nadzieje ze pomogłem - i jak znam zycie są inne sposoby na uzyskanie takiego lub czytaj napewno lepszego efektu - ale ja stosuje taki - bo mi przypasował.
    jeszcze raz dzieki wszystkim za odwiedziny i pozytywny odzew

  8. #8

    Domyślnie

    Witam,

    Cytat Zamieszczone przez nickt Zobacz posta
    Nie jestem pewien wszystkich kadrów, a 6 to w ogóle mnie skręca , ale kolorystycznie bardzo mi się podoba, uwielbiam jak jest ładny kolor skóry i niebieskawe zimne cienie w tle. Podpowiesz jak to się obrabia, jakiś cross?
    P.S. Na 8 trochę denerwuje mnie brak ostrości na oczach....albo chociaż na jednym ale tym bliżej.
    A dla mnie ten kadr jest super, przy najbliższej okazji spróbuję zrobić coś podobnego. Obróbka setu mi się podoba, mam jedynie trochę zastrzeżeń do detali takich jak np. kolorystyka dłoni na wspomnianej szóstce, podejrzewam, że to przez winietę i te niebieskie "kolorowanki". Ogólnie sesja na plus, gratulacje.
    Pozdrawiam, QuadMan.
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar koral
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    małopolskie
    Posty
    221

    Domyślnie

    Dla mnie najlepsza 1 bo i kadr mi się podoba i mina modelki najbardziej mi odpowiada. 8 na tak ale przy ostrzejszym prawym oku modelki.

  10. #10

    Domyślnie

    Od razu mówię, że to co napiszę poniże nie ma na celu obrażenia/urażenia kogokolwiek, to czysto subiektywne skojarzenia i wnioski po obejrzeniu setu zdjęcie po zdjeciu, proszę tego nie brać za mocno do siebie

    Ad 1. Dziwnie cięte/kadrowane jak na mój gust
    Ad 2. Reka modelki w takiej pozycji jakby sobie własnie dała w żyłę...
    Ad 3. Rażące niedoświetlenie w dole kadru zmieniające kolorystykę skóry modelki na czerwony/siny
    Ad 4. Mina i poza... Widać, naprawdę niezła była ta impreza.
    Ad 5. Znów dziwna mina
    Ad 6. Kadr i mimika modelki - ja bym takie zdjęcie usunął już na etapie wstępnej selekcji w aparacie
    Ad 7. Fajnie, ale znowu ta mina...
    Ad 8,9,10 jak dla mnie to jedyne zjadliwe zdjęcia w tym secie
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •