Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Powrót nad...

  1. #1

    Domyślnie Powrót nad...

    ... Geirangerfjord ... .


    Dzisiaj trzy kadry w pięknej, norweskiej krainie poczynione.
    Może się Wam spodobają .


    *** Zapraszam ***


    1 - Geirangerfjord widziany z Dalsnibby. Ponad 1500 metrów do tafli wody.
    Jakiś czas temu prezentowałem to miejsce i widok, lecz w trochę innym kadrze zamknięte .
    W roli głównej oczywiście Jacek.






    2 - tutaj również Jacek w roli głównej i również widok na Geirangerfjord.
    Ale miejsce i wysokość trochę inna jest .






    3 - i częściowe lusterko po drodze napotkane .






    *** Dziękuję ***

  2. #2

    Domyślnie

    Bylem tam w 2011 i w tym roku tez bede. Mam nadzieje ze z nikonem d 800. A byles w dolinie troli ?
    NIKON

  3. #3

    Domyślnie

    Co tu pisac, jest elegancko. 1 bardzo dobra-jest kawal przestrzeni, ale juz pokazywales podobny kadr wiec bardziej pozostale dwa przykuly moja uwage.
    2 swietny pion, ten podciety klif...nosz przeciez on zaraz spadnie, super pokazana ekspozycja (niefotograficzna.)
    3 ma w sobie taka sielskosc i spokoj, taki przytulny widoczek, kadrowo tez wszystko gra.
    Troche ostrawe swiatlo na 1, na 2 jest bardziej miekko dzieki zachmurzeniu, na 3 tez lepiej.

    Ogolnie set bardzo udany. Moja kolejnosc naj to; 2 zaraz potem 3 i na koncu 1.


    P.s Tak teraz patrze i nie wiem czy moze jednak 3 jest naj, zamiast 2....Jakos tak mnie wciagnal ten widoczek...
    P.s2 Oj zazdroszcze i gratuluje ci tej norweskiej szuflady.
    Co i raz cos wyciagasz fajnego.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 31-03-2012 o 21:50
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie 3 naj. Na 2 skała wygląda na wklejoną, na 1 dziwne ważenie odnoszę, jakby skała na pierwszym planie zlewała się z resztą.
    Nie zmienia to faktu, że dopracowane do perfekcji miejscami, aż za mocno...miejsca przepiękne.
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  5. #5

    Domyślnie

    1 i 2 super.....3 tez ladne.
    Mam uwage co do 2, niebo bym jednak lekko zaswiecil, mowie o tym przydymionym niebie

  6. #6

    Domyślnie

    No tak, ogólnie przyznać trzeba, że Geirangerfjord zbyt przyjazny pogodowo dla nas nie był. Plan dosyć mocno napięty, a i tak z racji zakotwiczenia na dwa dni nad pięknym jeziorem w Hjelle mieliśmy dwie szanse na uwiecznienie tego pięknego miejsca . Na pewno tam kiedyś wrócę, bo jest na co popatrzeć, a i lepsze warunki mogą ciekawe efekty przynieść . W każdym bądź razie na pogodę na pewno narzekać nie mogę, gdyż podczas piętnastu dni naszej fotograficznej eskapady tylko dwa dni deszczyk dawał znać o sobie . A jak na Norwegię, to bardzo przyzwoity wynik jest .

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    ...
    Mam uwage co do 2, niebo bym jednak lekko zaswiecil, mowie o tym przydymionym niebie
    Można zaświecić. Zostawiłem tak, aby jednak zbocza fiordu nie zginęły zbyt mocno przy akompaniamencie zbyt silnie wyeksponowanego nieba. Dodam tylko, że to trochę dłuższa ogniskowa była .

  8. #8

    Domyślnie

    Świetne prace.
    1. jest super
    2. biorę jak się patrzy
    3. coś nie pasi z dołem tak jakoś ten piasek a woda przykuwa bardziej moją uwagę. Ale biorę też ;]

  9. #9

    Domyślnie

    Można faworyzować i wybierać, ale po co?
    Wszystko jest świetnie pokazane!
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  10. #10

    Domyślnie

    Niekorzystne światło i trochę przez to jest za ostro. Ale i tak widoki robią wrażenie. Jedynkę bym chyba wolał bez tej postaci. Jak dajesz tylko sylwetkę wtopioną w naturę to jest super ale tutaj zbyt konkretna ta osoba w trochę niekorzystnej pozycji.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •