Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Trochę skałek

  1. #1

    Domyślnie Trochę skałek

    ... w okolicach Skały Afrodyty:

    *** (1) ***


    *** (2) ***


    ***

  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    A co to? Prawie 100 oglądaczy i nikt nic nie skrobnie nawet. A warto chyba. Dwójka mi się bardzo widzi. Kadrowo kolorystycznie, choć chciałoby się coby brzeg z narożnika wychodził, ale tak chciałeś (może warunki nie pozwalały na inne kadrowanie) więc kupuje tak jak jest.
    Na jedynce chyba za mocno ostrzyłeś bo skałka centralna świeci nieco na krawędziach. No i kolor wody mnie osobiście odrzuca nieco.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja się nie wypowiadam, bo jak patrzę to oddaję się zazdrości

  4. #4
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrm100 Zobacz posta
    Ja się nie wypowiadam, bo jak patrzę to oddaję się zazdrości
    Ok Piotrze- u Ciebie mam dzisiaj tak samo

  5. #5

    Domyślnie

    Chociaż raz :d , ale prawda jest taka, ze lipa była i wracaliśmy w niezbyt wesołych humorach. Miała być chmura nad głową, nie było.... a dojście do latarni od strony Eastbourne i co gorsze powrót połączony z długim mozolnym podejściem dał nam tak popalić, ze jutro chyba z łóżka nie wstanę z powodu zakwasów.

  6. #6

    Domyślnie

    A ja jestem zachwycony. Oba mi się podobają

  7. #7

    Domyślnie

    Dwójka piękna choć mała, na jedynce tylko ostrzenie skały nie pasuje.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez newry highwayman Zobacz posta
    Dwójka piękna choć mała, na jedynce tylko ostrzenie skały nie pasuje.
    Dobrze gada, zgadza się.
    LED ZEPPELIN

  9. #9

    Domyślnie

    Dzieki za uwagi, faktycznie ciut przeostrzyłem kamienia, coś jeszcze pogrzebię w wolnej chwili. Jeśli chodzi o chmurki, to miałem dużo szczęścia, bo 30 minut wcześniej było praktycznie gołe niebo, i wypełzły dosłownie w ostatniej chwili Na dwójce niestety ograniczały mnie skały pod nogami i nie dało się już bardziej kadru przesunąć niestety.

  10. #10

    Domyślnie

    A dla mnie 1 jest swietna, fajne kolory i kadr. 2 nie pasuje mi kadrowo, za malo dolu.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •