Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Mgła

  1. #1

    Domyślnie Mgła

    Pierwsze moje pstryki tu na forum, do oblukania.
    1.
    2.
    3.
    pozdrawiam
    Edyta

  2. #2

    Domyślnie

    1 najlepsza, pozostałe również mają klimat.
    Nikon i podróże ...


  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    1 najlepsza, pozostałe również mają klimat.
    Dziękuję za komentarz
    Dla mnie z kolei wydawała się 3 najlepsza.

  4. #4

    Domyślnie

    Dal mnie trójka. Nie ma na niej przeszkadzajek w postaci tego mostu, a i drugi brzeg jest niemal niewidoczny. A potem reszta.

  5. #5

    Domyślnie

    Możliwe,tylko akurat ten przeszkadzajkowy most też chciałam uwiecznić na foto.
    Dzięki za odwiedziny.

  6. #6

    Domyślnie

    Modele i warunki ciekawe, klimacik jest, z kadrowaniem już gorzej. Na pierwszych dwóch brak równowagi, na trójce zbyt rozstrzelone drzewka.
    LED ZEPPELIN

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    na trójce zbyt rozstrzelone drzewka.
    Miałam chwile refleksji , coby wyciąć to jedno w tyle...ale po chwili zastanowienia pomyślałam...aaaa co tam, niech jeszcze postoi

    Dziękuję za odwiedziny i obiektywne uwagi

  8. #8

    Domyślnie

    Czasami sie zastanawiam???? - równowaga????, czy zawsze musi być wszystko do centymetra????, ale to moje skromne zdanie , fotki sie podobaja, nr 2 ładnie we mgle zanika most
    D300s + 18-200 (poszedł do ludzi) teraz Alpha 7 + 24 - 70, dodatek to iPhone 6

  9. #9

    Domyślnie

    Myślę, ze w tego typu fotografii raczej równowaga być powinna. Gdyby to była fota na plakat to jak najbardziej ta prawa strona na dwójce przydałaby się do umieszczenia haseł reklamowych. Tka natomiast nie ma usprawiedliwienia.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Modele i warunki ciekawe, klimacik jest, z kadrowaniem już gorzej. Na pierwszych dwóch brak równowagi, na trójce zbyt rozstrzelone drzewka.
    Jedyneczkę bym powtórzył - asymetrycznie względem kadru. Nie narzucam czy przenieść w prawo, czy w lewo ...

    Czy "równowaga" jest słowem przeciwstawnym do "przeciwstawienia" (ew "kontrastu" ale rozumiany w specyficznym sensie: puste-wypełnione).
    Inaczej, czy 'puste'-'pełne' to równowaga, czy też 'mocna nierównowaga' która znów jest atrakcyjna ... czy "rownowagę" jako środek artystyczny rozumiesz jako przeciwstawny do "dynamiki", czy są wspólne?

    Wracając do zdjęcia, 'prawie symetryczne' często mi sie nie podoba. Czy receptą jest albo agresywna symetria, dająca emocję na kadrze, albo wyraźna asymetria ... ale unikając czegoś niejakiego?

    Widzę, dawno nie czytałem czegoś papierowego na poziomie, więc zmilczę...
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •