Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Kasia & Mateusz

  1. #1

    Domyślnie Kasia & Mateusz

    Hej,

    Chciałem się dzisiaj z Wami podzielić paroma zdjęciami ze ślubu i wesela Kasi i Mateusza. Samo wesele było o tyle ciekawe, że zabawa odbywała się pod gołym niebem. Przyznam, że było to małe wyzwanie (tym bardziej, że dowiedziałem się o tym szczególe już na samym weselu) ale ostatecznie wyszło dosyć fajnie. Gdyby ktoś chciał obejrzeć więcej zdjęć, to oczywiście zapraszam na bloga.



  2. #2

    Domyślnie

    Wojtku, 4 i 5 dla mnie rewelacyjne z powodu pokazanych emocji. 1 nie rozumiem, a 7 mi się po prostu nie podoba, bo trudno mi się skupić na jakimś konkretnym temacie tego zdjęcia.

  3. #3

    Domyślnie

    a ja 1 rozumiem takie zdjęcia są potrzebne! fajny repo!
    sporo gratów

  4. #4
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Jedynka ale nie do albumu. Sam robię takie cuda ale później o nich zapominam. Dwójka świetnie uchwycona. Trójka również za spokój w kadrze. Czwórka emocje. Piątka emocje ale ni jak nie wytłumaczę braku ostrości gdziekolwiek. Wiem wiem można podpiąć pod artyzm czy jakoś tak. Przy 6 brakuje mi głównych bohaterów akcji ma się rozumiem PM. Reszta dobre rzemiosło "spróbowałbym odbić błysk lampy od sufitu" aby trochę rozświetlić scenę Taki żarcik na koniec.

  5. #5

    Domyślnie

    hobbits wybierz biust w 7mce
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    hobbits, ja na przykład nie rozumiem dlaczego płaci się miliony bandzie darmozjadów uganiających się za napompowanym balonem obciągniętym skórą. Takie rzeczy jednak mają miejsce i społeczne poparcie. Zakładam więc, że skoro dla takich rzeczy jest miejsce na tym świecie, to i dla zdjęć takich jak 1 znajdzie się trochę przestrzeni Jeżeli chodzi o 7, to oczywiście ma prawo się nie widzieć. Skoro jednak Kasia (pani młoda) opatrzyła to zdjęcie komentarzem typu "szkoda, że więcej takich nie ma", to ja jej wierzę. Również lubię to zdjęcie, ale nie będę nikogo do niego przekonywał.
    manfred, jeżeli się popatrzysz uważniej, to może zobaczysz, że na 5 ostrość jest i to w całkiem dobrym miejscu. Temu zdjęciu dolega jedynie ruszenie. I gdybym tylko pozował tutaj na mistrza nieomylności, to powiedziałbym, że o taki efekt mi chodziło. Prawda jest jednak taka, że warunki nie były aż tak rewelacyjne a ja nie byłem na tyle ostrożny iż zdjęcie najnormalniej ruszyłem. Nie przeszkadza mi to jednak, a nawet się podoba, dlatego chciałem się nim z Wami podzielić. Co do 6, to bywa tak że zdjęcie miewa kilka planów. Wiem, iż miniatury wrzucone tutaj nie są może ogromne, więc ciężko je rozróżnić. Jeśli jednak się przyjrzysz uważnie, to tam het daleko z samochodu wystaje głowa uradowanej Kasi. Z drugiej strony na 1,7,8,9,10,11 i w sumie na 12 też nie ma pary młodej, ale czy przez to te zdjęcia tracą na wartości?

    Przepraszam, za tę odrobinę dygresji, ale tak jakoś samo mi się na usta cisnęło. To oczywiście nic osobistego. Mimo wszystko, fajnie że się Wam zdjęcia (przynajmniej niektóre) podobają.

    pozdrawiam

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Jestem jak reprezentacja Polski w piłkę nożną - chciałem dobrze a wyszło jak zawsze Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    fajne zdjecia
    osobiscie najbardziej podoba mi sie citroen

  9. #9

    Domyślnie

    ciemnosc widze. za duzo czerni na zdjeciu.
    Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty

  10. #10

    Domyślnie

    manfred - żartowałem. Fajnie, że coś napisałeś. Ja tam wolę negatywne (byle sensowne) komentarze, ponieważ one przeważnie coś wnoszą. Pozytywne dają jedynie przyjemność.
    egoiste - no citroen DS to kultowa fura
    perek83 - mnie tyle pasi, poza tym ciężko doświetlić małą lampką cały parkiet na "zewnątrz"

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •