Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie "Zaczarowana" sesja ślubna

    Witam
    po długaśnej przerwie powracam na forum z nowym postem.
    Sesja ślubna w nietypowej choć znanej formule "Alicji w krainie czarów". Przyznam, że to nie lada wyzwanie, bo słońce znikało za horyzontem zdecydowanie za szybko a ja pierwszy raz wyszłam z lampami w plener
    Konstruktywne uwagi mile widziane Zapraszam.

    1.

    2.

    3.

    4.


    Po więcej zapraszam na: blog
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Iwonko, miło Cię tu widzieć!
    Bardzo ciekawa sesja, ładnie błyskane, piękne kolorki. Nie jestem tylko pewna, czy mnie przekonują przerysowania z szerokiego kąta. Choć z drugiej strony - akurat w tym przypadku podkreśla to atmosferę "dziwności" i "bajkowości", więc może faktycznie to się broni.
    Jeden zasadniczy błąd! Gdzie jest biały królik???
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  3. #3

    Domyślnie

    Iza
    Przerysowania jak najbardziej zamierzone, wyciągałam jak i co się tylko dało, specjalnie obiektyw pożyczyłam ale czy wyszło dobrze... ocena należy do odbiorcy.
    Królika nie było, był za to kot, nad którym cięzko było zapanowac więc nie chcę myslec co by bylo z królikiem
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    moim zdaniem słabo zaświecone np 2 jakby lampą wbudowaną która nie poradziła sobie z szerokim kątem
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  5. #5
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    fajne dziwactwa

  6. #6

    Domyślnie

    Alicja w krainie czarów... ?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    mi się to widzi! fajny klimat jedynie jesli można się przyczepić to cień pod okiem na 2 jest nie fajny
    sporo gratów

  8. #8

    Domyślnie

    Fajne - widać, że się staraliście
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo fajny klimat i wykonanie.
    Ty naprawdę pierwszy raz wyprowadziłaś lampy na spacer?
    D700|D80|MB-D80|N24-70 f2.8|N50 f1.4|N18-70 f3.5-4.5|S10-20 f4-5.6|SB-900|...|

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie opinie.
    MatyaS tak pierwszy raz ale przyznam, że raw prezentuje się łagodnie mówiąc kiepsko i dłubania w ps było sporo, więc sporo nauki przede mną.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •