Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Ależ piękne fotografie. Niestety jestem laikiem w tej dziedzinie ale z dawnych lat jeszcze pamiętam i właśnie te prace nasuwają mi skojarzenia ze świetną fotografią analogową i to wykonaną nie jakimiś małymi aparatami dostępnymi dla przeciętnego zjadacza chleba ale takimi dużymi drewnianymi skrzynkami, z których dawno temu konstruowano aparaty fotograficzne. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Czy to jest Szkocja?

    Pozdrawiam serdecznie.
    Ostatnio edytowane przez Psychotrop ; 16-01-2012 o 04:41 Powód: błąd ortograficzny: "Na prawdę"
    D700

  3. #13

    Domyślnie

    HEY Przemek dziekuje za ladny komentarz nie ,to nie Szkocja ,3 ostatnie to Walia ,Snowdonia park - Glyder Fach (994m )

  4. #14

    Domyślnie

    Jak dla mnie to jedynka, ale o innej porze dnia. Lepsza byłaby taka, gdzie światło jest takie mięciutkie Powiedzmy...4-5 rano
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  5. #15

    Domyślnie

    Tylko jedynka? no coz ,4-5 rano moze kiedys o tym pomysle ale jak na razie dziele sie tym co uchwycilam w normalnej porze dnia po to aby sie podzielic !

  6. #16

    Domyślnie

    Niestety, nie każda pora dnia nadaje się do tego typu fotografii. Najlepiej robić zdjęcia o wschodzie słońca lub o zachodzie w czasie tzw złotej godziny. Czyli kto rano wstanie ten może mieć bdb zdjęcia
    Dziwnym nie jest

  7. #17

    Domyślnie

    A co takiego interesującego jest w jedenastce?

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubik Zobacz posta
    A co takiego interesującego jest w jedenastce?
    W sumie masz racje jedenastka jest do bani ..mam ja zrobiona podobna w innym kadrze troche lepsza ale rzeczywiscie moglam sobie darowac dzieki za komentarze

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •