Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie Zastygłe w błękicie...

    ... .


    Czyli ciąg dalszy mojej walki z turawskimi korzonkami .


    *** Zapraszam ***






    *** Dziękuję ***

  2. #2

    Domyślnie

    Byłem tam ostatnio zobaczyć jak to wygląda, niestety pogody nie było ale to co zobaczyłem to istny obłęd ! tyle tam tego, że się w głowie nie mieści !! Sterylnie pokazane i ja to kupuje Pawle od jakiegoś czasu trzymasz wysoki poziom i z niego nie schodzisz pociągnij za sobą kolegów

  3. #3

    Domyślnie

    poza tym ze bardzo mi sie podoba Twoja praca nie powiem nic bo wole sycic wzrok zamiast sie rozpisywac
    nikony dwa i jakies szkła

  4. #4

    Domyślnie

    Tonacja wody odlotowa, Korzonek pierwszy z prawej też odlot, za to góra drugiego nie wygląda naturalnie, trochę jak wklejona. W sumie może lepiej jakby go w ogóle nie było. Pewnie coś tam jeszcze masz...
    LED ZEPPELIN

  5. #5

    Domyślnie

    Świetna praca, tonalnie wyszło naprawdę bardzo przyjemnie. Trzeba będzie się kiedyś wybrać nad Turawę ;P
    D800 | D750 | N14-24 | N50 1.8G | N85 1.8G | 70-200 2.8G VR II | TC-20E III | MANFROTTO 055XPROB & MH055M0-RC4 | NiSi

  6. #6

    Domyślnie

    Świetnie to wygląda, szczególnie ten dolny korzonek wyłaniający się z wody. Podoba mi się
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    ... za to góra drugiego nie wygląda naturalnie, trochę jak wklejona. W sumie może lepiej jakby go w ogóle nie było. Pewnie coś tam jeszcze masz...
    A co z tym korzonkiem Ci Andrzeju nie pasuje? Zbyt ostry jest, zbyt mocno odcina się od tła...? Taki był i nic mu na to nie poradzę .
    A co pytania..., to masz jeszcze, masz . Atakowałem te ustrojstwa trzy dni pod rząd póki jeszcze w wodnym środowisku były. Na czwarty dzień spuścili tyle wody, że skończyły prawie wszystkie na piachu .

  8. #8

    Domyślnie

    Pierwsze wrażenie jak zobaczyłem-Upadły anioł!świetne-Brawo!!!

  9. #9

    Domyślnie

    Super praca! Miejscówa widać robi bez względu na to czy je zima, czy jej nima ...
    NIKON

  10. #10

    Domyślnie

    Ja odbieram podobnie do Nikonozaura. Pierwszy korzeń wygląda rewelacyjnie, przypomina skrzydło ptaka lub anioła tak jak napisał diablo1. Ten dalszy, jest lekko za ostry i za wyraźnie odcina się od tła.
    Niemniej jednak całość jest świetna.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •