Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie secesyja w lublinie

    w zasadzie to chciałbym pokazać jedną fotkę, tę pierwszą
    ale żeby nie było tak "łyso" dodaję jeszcze trzy poglądowo. Zdjęcie kamienicy od ulicy jest ucięte - kombinowałem na wiele sposobów jak kadrować (w pionie również) ale to ujęcie pomimo wady wydało mi się najciekawsze.
    Uwagi - się wie - obdarzę dużym zainteresowaniem

    1.

    2.

    3. element dekoracyjny bramy

    4.
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    53

    Domyślnie

    Pierwsze jest ok. Na pozostałych jak dla mnie za dużo "bałaganu"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fabick Zobacz posta
    Pierwsze jest ok. Na pozostałych jak dla mnie za dużo "bałaganu"
    Pzeczytaj jeszcze raz to co napisał autor w opisie zdjęć.
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  4. #4

    Domyślnie

    1. fajne kolory
    2. przy takim oświetleniu i światłocieniach trzeba było na wprost zrobić kamienice...powinno wyjść ciekawie
    3. dla mnie takie cuda to miód na duszę ,ale pokombinuj tutaj, albo jeden w całości albo trzy, albo....
    4. hmm trudno się wypowiedzieć


    A koleżanki nic nie wnoszą do kadru to po prostu wynocha.. z kadru...
    Tu sie Panie kręci
    Mężczyźni rozwijają się do 5 roku życia, a później TYLKO rosną..

  5. #5

    Domyślnie

    fabick
    tak, jak podpowiada Szymon708 chciałem żeby oglądający jedynkę mieli wyobrażenie jak i gdzie jest umiejscowiona: służą temu głównie 2 i 4. trójkę to tak dodałem "dla podtrzymania razgawora"

    Semati
    "nie tak ostro siostro" koleżanki cenne są zwłaszcza, że jedna z nich to moja pierwsza żona
    Odkładając żarty na bok - fotki były robione do innego celu i wtedy nie wiedziałem, że je pokażę szerszemu ogółowi no i tak tę 4. to o pstryknąłem.

    Co do 2. to nijak nie mogłem ogarnąć obiektywem tej kamienicy. Ciasna ulica, szeroki obiektyw za wąski. Pozostawał pion i mam takie zdjęcie ale mi nie pasowało - zresztą może je wrzucę jak wrócę do domu. A z 3. pokombinuję...
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  6. #6

    Domyślnie

    "tak, jak podpowiada Szymon708 chciałem żeby oglądający jedynkę mieli wyobrażenie jak i gdzie jest umiejscowiona: służą temu głównie 2 i 4. trójkę to tak dodałem "dla podtrzymania razgawora" "

    A co to zmienia przy odbiorze ???


    Żona nie żona , nie przeszkadzać )

    P.S. Tak na marginesie pozdrowienia dla niej..
    Mężczyźni rozwijają się do 5 roku życia, a później TYLKO rosną..

  7. #7

    Domyślnie

    A co to zmienia przy odbiorze ???


    bynajmniej nie jest konieczne ale... może trochę pomaga w orientacji czasoprzestrzennej?


    Żona nie żona , nie przeszkadzać )
    P.S. Tak na marginesie pozdrowienia dla niej..[/QUOTE]

    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •