Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Wierzbowa droga

  1. #11

    Domyślnie

    Brak odpowiedniego światła jest widoczny w tych zdjęciach... a przez to blado i chłodno.
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  2. #12

    Domyślnie

    Długi kij daje nie tylko zbliżenie, ale w pierwszej kolejności zacieśnienie perspektywy. I właśnie ta druga cecha w tego typu ujęciach daje fajne efekty. Zwykły krop nie odda tego efektu. Jeżeli było tam jakieś fajne światełko i nastrój, to obróbka powinna to oddać. Na tych zdjęciach mało co widać.

  3. #13

    Domyślnie

    Dziękuję za wyjaśnienia. Faktycznie słońce było, ale chyba za słabe.
    Zmieniłem trochę obróbkę. Czy coś to pomogło?

    4.


    5.

    Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
    Pozdrawiam. M.K.

  4. #14

    Domyślnie

    No troche pomoglo.Jest na pewno zywiej, moze bym tylko mniej ostrzyl, bo i tak pelno chaszczorow na zdjeciach, a ich nadmierne wyostrzanie moze meczyc oko. Z tych ze zmieniona obrobka wybiore szersze ujecie. A tak ogolnie to chyba pion mi sie najbardziej widzi z calosci. Ogolnie to miejscowka ma pelno przeszkadzajek po bokach. Ale ta niknaca w dali droga, obramowana wierzbami, jest fajnym motywem.

    P.S Tak, pionik naj...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #15

    Domyślnie

    Dziękuję Krzysztofie.
    Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
    Pozdrawiam. M.K.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MK_2 Zobacz posta
    Jest też i pion:

    3.

    ale bez nieba i z większą ilością drogi

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    ale bez nieba i z większą ilością drogi
    Nieba, tak troszke jest. A to ze drogi wiecej, to akurat dla mnie zaleta. Lepiej wzrok prowadzi. Ta droga niknaca w dali, to glowny motyw i atut tego zdjecia, mz ofc.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Nieba, tak troszke jest. A to ze drogi wiecej, to akurat dla mnie zaleta. Lepiej wzrok prowadzi. Ta droga niknaca w dali, to glowny motyw i atut tego zdjecia, mz ofc.
    o to mi chodziło co by było więcej drogi i mniej nieba żeśmy się odwrotnie zrozumieli hahaha ,a o to samo chodziło nam

  9. #19

    Domyślnie

    No to dziękując na zakończenie jeszcze inne ujęcie z innej perspektywy.

    6.

    Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
    Pozdrawiam. M.K.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •