Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie [piłka ręczna] KSZO Ostrowiec - KSSPR Końskie

    Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów z meczu 8 kolejki II ligi piłki ręcznej. Spotkanie zostało rozegrane w hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Ostrowcu Św., a piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec Św. wygrali z KSSPR Końskie 41:27.

    01.

    02.

    03.

    04.

    05.

    06.

    więcej na blogu

  2. #2

    Domyślnie

    1,4,6 na nie.
    Reszta jak najbardziej na tak. Najlepsze to chyba 2 i 3
    Serdecznie,
    hubertadamczyk.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Jak dla mnie za szeroko, 2. dobra, bo wlasnie wasko zlapana 3. jakbys kropnal tez bylaby fajna

  4. #4

    Domyślnie

    2 super widać walkę zawodników, no może obciął bym tego gościa po prawej, który stoi i wygląda jak........
    3 wykonana o ułamek sekundy na szybko. Trochę zbyt mało widoczna ręka z piłką.

    PS
    co do 2 to tego po prawej chyba też bym ciął.

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za opinie, chociaż brakło mi dopełnienia. Nie nadaje się ...bo?
    Może wynika to z tego, że niektórzy mają skłonność do mocnego cropowania zdjęć w postprocesie Później jest w kadrze duże zbliżenie i sama walka, ale wychodzi szum jak groszek, a zdjęcia nie nadają się do publikacji poza netem ze względu na brak pikseli. Wg mnie, zdjęcia sportowe to nie tylko ciasny portret
    Powyższy materiał został wykonany stałkami, a cropowania albo wcale albo obcięte maksymalnie kilkadziesiąt pikseli.

  7. #7

    Domyślnie

    A dla mnie 6tka jest świetna. Dlaczego? Bo 1-5 to mniej lub bardziej dobre zdjęcia ujęć klasycznych. Czyli zawsze to co na ręcznej focimy. Oczywiście te zdjęcia różnią się chwilą, kadrem, ekspresją - ale na ogół pokazujemy to w ten sposób. 6 jest unikatowa.
    Pozdrawiam
    Dawid Linkowski - anonimowość w sieci to fikcja
    dalej podpis był nieregulaminowy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •