Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Pajero Mont Blanc | L200 Dakar ...w studio

    W sumie to bardzo jestem ciekaw opinii. Po kilku "razach" w tamtym studio uznałem, że albo studio jest naprawdę duże, albo wolę plener bo możliwości są mocno ograniczone. Gdyby ktoś spotkałte zdjęcia na jakimś portalu czy w gazecie to proszę o info na pw

    Pzdr

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    Ostatnio edytowane przez maciek.evo ; 17-11-2011 o 17:33

  2. #2

    Domyślnie

    Zdjęcia dośc ładnie naswetlone, co jest dosc duzym wyzwaniem jesli chodzi o fotografie metalu w studio. Zmieniłabym tylko troche kolejnosc. Tak czy i naczej wole chyba zdjecia w plenerze, choc tez zdjecia sa dobre.
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  3. #3

    Domyślnie

    Pokazał byś jakieś zdjęcia z zdjęć.
    N

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo ładnie udało Ci się wybrnąć z tym czarnym samochodem w "tym studiu" Jedyną rzeczą którą bym zmienił to może odrobinę zwiększył kontrast, zwłaszcza przy Pajero. Ale wiem, że kontrast przy zdjęciach do gazety zawsze można podciągnąć, a przy takich zdjęciach można znacznie więcej wyciągnąć. Jeszcze raz gratulacje.
    aparaty i obiektywy

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajny efekt. Już chyba widziałem twoje fotki w jakiejś gazecie, super
    Nikon D700, D90 i kilka szkieł..

  6. #6

    Domyślnie

    dla mnie rewleka. Mówiłem juz fb o tym. Bardzo mi się podoba oświetleni i obróbka. Może napiszesz coś o setupie?
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  7. #7

    Domyślnie

    Może się nie znam (nigdy nie robiłem fot w studiu) ale dla mnie te samochodu wyglądaj jakby były wklejone. Brakuje mi cieni ale być może tak musi być.

  8. #8

    Domyślnie

    zdjecia sa bardzo dobre ale zbyt czyste moim zdaniem
    auto terenowe widzial bym na gorce na piasku czy trawie a nie na {bialym przescieradle}
    technicznie zdjecia sa dopracowane tylko brak otoczki daje uczucie niedosytu

    pozdrawiam
    nikony dwa i jakies szkła

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo dobrze w moim odczuciu zrobiona fotografia reklamowa
    D7200, TOKINA 11-16 i takie tam..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •