Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: auto

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    nie powiem... ciekawe...
    a masz może reportaż z odrywania taśmy? bo to mogło by być naprawdę ciekawe

  3. #3

    Domyślnie

    "Szarp", "szarp","szarp" i na podłogę... Czy to takie ciekawe - co kto lubi.

  4. #4
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Podobają mi się te dwie twarze. Na długo mnie ten kadr zatrzymał, do końca nie wiem dlaczego. Dobre!
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #5

    Domyślnie

    Pomysł bardzo dobry, ale zamiast czarnego papieru przyklejonego przezroczystą taśmą, lepiej było by po prostu nakleić tylko czarną taśmę.
    Odbicia w tej przezroczystej taśmę, i jej źle naklejenie powoduję, że zdjęcie odbieram za takie na szybko zrobione i nie podoba mi się.

  6. #6

    Domyślnie

    Pomysł dobry, ale wykonanie słabe. Taśma bezbarwna strasznie psuje to zdjęcie.

  7. #7

    Domyślnie

    W zasadzie to świadomie postanowiłem zastosować karton i "niby" nonszalancko przykleić go brzydką, przezroczystą taśmą - chociaż czarna też była w zasięgu ręki.
    Myślę za to, ze mogłem to jakoś ciekawiej oświetlić - spokojny clamshell na początku wydawał mi się dobry, ale teraz chętnie widziałbym tu jakąś grę cienia.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek.gold Zobacz posta
    nie powiem... ciekawe...
    a masz może reportaż z odrywania taśmy? bo to mogło by być naprawdę ciekawe
    Cytat Zamieszczone przez MatusP Zobacz posta
    "Szarp", "szarp","szarp" i na podłogę... Czy to takie ciekawe - co kto lubi.
    bez komentarza...

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    2 zdjęcie - Bardzo fajna obróbka, ale i tak widać tą taśmę co razi. Spróbuj jej się pozbyć jeszcze

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •