Panowie a ja mam taki problem, kupiłem kilka dni temu grip Meike/Alpha, dziś go zamontowałem i dupa, trochę dziwna sprawa już tłumaczę... wkładam oryginalną baterię do 2 komory (ta bliżej uchwytu body) i dupa aparat nie działa brak zasilania, wyjmuje i wkładam do pierwszej komory aparat działa, dokładna sytuacja jest z zamiennikiem (Phottix). Wkładam oryginał do 1-komory a podróbę do 2-komory i wszystko działa jak należy, obie baterie są widziane w menu body, kiedy jednak zamienię baterie podróba do 1-komory a oryginał do 2-komory body wariuje, miga dioda w body i górny LCD, wygląda to tak jakby cały czas ON/OFF ON/OFF i tak w kółko. He ja to mam pecha, chyba tylko serwis, a może coś polecacie, coś źle robię?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami