Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Modele z płetwami

    Witam,
    kolejny raz podszedłem do akwarium z aparatem.
    Moje pyszczaki maja parcie na obiektyw
    1.
    2.
    3.
    4.

    Zdjęcia robione d300s+tamron 17-50+ sb 600 wyzwalana zdalnie

  2. #2

    Domyślnie

    WOW moje ulubione ryby pyszczaki z jeziora Malawi. Pamiętam że te żółte jeśli nie miały w stadzie samca to samica przybierała barwy samca. Po roku skumałem i dokupiłem samca i doczekałem się jajek. Świetne ryby ale już nie hoduje, musiałem zlikwidować akwa, szkoda do tej pory żałuje. Świetne fotki jak dla mnie!
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

  3. #3

    Domyślnie

    2 - ekstra !
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedzenie wątku i komentarze.
    Cieszy mnie to, że połączenie 2 hobby daje efekty, które się ludziom podobają.
    Chociaż wiem, że technika jeszcze wymaga dopracowania to chyba idę w dobrą stronę.

  5. #5
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    No w koncu jakies rybki na forum Pozdro i daj wiecej.

  6. #6

    Domyślnie

    jak dla mnie trochę za mało światła i na niektórych za duży bałagan (ryby ucięte ) które znaczącą psują odbiór zerknij na moje co prawda jest ich raptem 3-4 jak pamiętam

    http://lordramzes.w.interia.pl/
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  7. #7

    Domyślnie

    Mało swiatła bo to taki biotop, generalnie w moim akwarium nie ma zbyt wiele światla, taki klimat ma być

    na niektórych za duży bałagan (ryby ucięte ) które znaczącą psują odbiór zerknij na moje co prawda jest ich raptem 3-4 jak pamiętam

    http://lordramzes.w.interia.pl/
    hmmm, przy pielęgnicach z malawi (pyszczakach), trudno o brak bałaganu, te ryby mają wrodzone ADHD, to nie są paletki "stojące w miejscu" ale myślę, że w miarę upływu czasu opanuję ustawianie się i kadrowanie do ich ADHD.

    Tutaj mam paletki, zdjęcia jeszcze z d70s i światła zastanego, zdjęcia z wystawy.
    5.

    Ale generalnie wolę moje ryby z ADHD.
    6.
    7.
    8.

  8. #8

    Domyślnie

    8 jest świetna zapewniam Cię ,że mam więcej ryb niestety nie wiem na której płycie DVD a jest ich trochę i każdą rybę da się oddzielić od innych co do światła weź pomocnika niech trzyma ci sb skierowana w dół akwarium na ryby od góry i błyskaj a zobaczysz że da radę

    PS ja tylko chciałem Ci pokazać przykład bo paletki mi się bardzo podobają ale robiłem sesyjkę zaczynając od gupików , neonek , danio , molinezji , brzanką , skalarom , welonką itd itd i da się trening czyni mistrza
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  9. #9

    Domyślnie

    co do światła weź pomocnika niech trzyma ci sb skierowana w dół akwarium na ryby od góry i błyskaj a zobaczysz że da radę
    generalnie tak świecę ale bez TTL, na manualu, muszę to opanować.

    trening czyni mistrza
    dokładnie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •