Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Weronika i Marcin [Camaxtli85]

    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  2. #2

    Domyślnie

    6 mnie się podoba najbardziej tylko ludzików bym wystemplował po prawej hihi

  3. #3

    Domyślnie

    a mnie 1.
    na 4 trochę wypalona Panna Młoda

  4. #4

    Domyślnie

    Kadry nic specjalnego, ani straszne ani dobre, ale obróbka na każdym zdjęciu z innej parafii, tak samo kolory. Straszny bazar się robi.

  5. #5

    Domyślnie

    kiczowata jedynka strasznie.
    pank reszte już powiedział
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    A kto powiedział,z eobróbka ma byś taka sama na każdym zdjeciu?? Bzdura totalna
    Może sie podobac
    Wole taki bazar niż betoniary :P
    1-ka faktycznie psuje fszytsko swoim kiczem :/
    D800| D610| 14-24mm | 70-200mm VRII | sigma 35 mm ART | SB910|900|FOMEI PANTHER 600 MINI | EIZO CS230 | PIXEL KING|SanDisc CF 32 GB x 6 | Lowepro Vertex 200 AW

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Ja absolutnie nie chcę się tłumaczyć, bo uważam, że każdy z dyskutantów ma rację, ale zawsze się zastanawiam czytając ten argument, czy jeśli fotograf upuszcza 100 klatek podczas pleneru i ma ambicję większość oddać, to czy koniecznie musi ubierać wszystko w jeden garnitur obróbki, aby udowodnić poprzez skuteczność formy swoją pozycję (?).

    W tym materiale każda z powyższych próbek ma kontynuację, tutaj umieściłem tylko wybór, czyli jarmark próżności, tego ukryć się nie da. Problem w tym, że taki argument nie ruszy mnie z miejsca...

    A co do jedynki to chorowałem na nią, a teraz wiem, że z wirusami trzeba walczyć
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  9. #9

    Domyślnie

    Mi się podobają, nie ma monotonności.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja kupuję wszystko i chętnie przyjąłbym takiej klasy bazar ze swojego pleneru. Czasami mam wrażenie, że się tu część kolegów tak zapatrzyła w siebie i repoglamoury, że zapomnieli co jest w tym cyrku ważne - a ważne jest to, żeby podobało się młodym. Myślę, że w tym konkretnym przypadku młodzi będą zadowoleni bardzo.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •