Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Hani błyska w studiu.... pierwszy raz

    Witam serdecznie.

    no co niektorzy sie doczekali.. Hanibal postawil dzis na błyskane zdjecie..

    dwie lampy bowens GM500/500r sb900 pocket wizardy snooty reflektory softboxy czarne tło beauty dish plasterki miodu..
    jakies inne szpargały

    pomagał Tomasz Misiewicz, modelowała Wiola. wizaz zrobiła emilia a pomieszczenie udoestępniła Aga.

    powiem tak.. sprzet kupiony rozpakowany właony no i postanowilem sie przełamac i sprobowac. docelowo lampy beda uzywane w plenerze. batery pack bowensowski przyszedł dzis

    mozna walic po głowie. czuje sie tak jakbym dzis dopiero zaczynał fotografie.

    mielismy niewiele miejsca.. wiec mozliwosci wykorzystania softboxow do całosci postaci byly niemozliwe.


    1.

    2. - wiem nie ma placa.. i wiem jest cien

    3.

    4. bonusowo

    obrobki chyba tez bede sie musial nauczyc odnowa

    mały backstage
    Ostatnio edytowane przez hanibal ; 13-09-2011 o 23:35
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    Eeeeno nie poznaję Kolegi (jeżeli tak się mogę "wyrazić") - jak dla mnie bomba , no, nooo, 1 i 2 - piękne. Studio a nie plener (inna "inszość") - co mogę napisać dla mnie bardzo ładne prace.
    Pozostałe zdjęcia jak dla mnie to "inny wątek" - więc ich nie oceniam.

  3. #3

    Domyślnie

    Czego to człowiek nie dożył ... Hani w studio Świat się kończy ... Czyli zima idzie i czas się pod dach chować 1 i 2 świetne ! Bobas też fajny
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  4. #4

    Domyślnie

    Ech takie czasy...trzeba iść z postępem Nie ma rady.
    Trochę tego...trochę tamtego...

  5. #5

    Domyślnie

    Co mi sie rzucilo w oczy to rozny balans bieli na zdjeciu nr 1 i nr 2. Najbardziej spodobaly mi sie zdjecia 3 i 4 dzieki swojej naturalnosci

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    obrobki chyba tez bede sie musial nauczyc odnowa[/IMG]
    to prawda, konwersja na bw z lampą jest trudniejsza. Więcej środka i zdjęcie pozostaje szare.
    A6K + SELP18105G + SEL35F18 + 2/58 M42

  7. #7

    Domyślnie

    nieco płaskie światło. no, ale do odwaznych swiat nalezy. dzialaj bo swiecidełka masz zacne.

  8. #8

    Domyślnie

    za stockiem - Hani swiatlo troszke plaskie. Robiac glamy w takiej sytuacji jak pokazales na backstagu cofnol bym lampe z lewej storny (ta z softem) ociupine do tylu (jakies 30-40 cm) zeby uzyskac bardziej plstyczny efekt. Swiatlo bedzie sie rozchodzilo z krawedzi softa a nie jego srodka. Za to BD bedzie oswietlal i tak cala twarz w takiej sytuacji

    BTW - teraz sie jeszcze przyjzalem dokladnie. Sprawdz czy przypadkiem lustro na lewej scianie ci nie nabruzdzilo troche. Ciezko mi stiwerdzic czy zaslania je soft czy nie

  9. #9

    Domyślnie

    Lampy które użyłeś to dobre lampy, czasami pracuje na nich i fashion kicie z nimi.
    Co do zdjęć to jedna rada na przyszłość bardzo ważna,
    trzymaj zdjęcia w tej samej tonacji kolorystycznej czy jak wolisz WB.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    dziekuje za uwagi.. bardzo cenne dla mnie.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •