Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Talking Karolina i Mariusz - USC i wesele - must see!

    Kilka klatek ze ślubu oraz wesela.
    Reszta na blogu: wesele i ślub w usc.
    Wcześniej przygotowania w tym wątku.

    1.

    2.

    3.

    4.
    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.


    12.

    13.

    14.


    15.
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  2. #2

    Domyślnie

    podobają mi sie B/W dobra obróbka i najlepsze momenty. Kolor coś ci nie leży za to b/W bardzo )
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastrana Zobacz posta
    podobają mi sie B/W dobra obróbka i najlepsze momenty. Kolor coś ci nie leży za to b/W bardzo )
    no właśnie co raz bardziej mnie ciągnie w stronę takiego B/W Ale nie każdemu się podoba dlatego robię wszystkiego po trochę
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  4. #4

    Domyślnie

    mi tez podobaja sie b/w w ty repo...
    ..Nikon...

  5. #5

    Domyślnie

    Must see - bez tego moje życie było by uboższe...
    Klasycznie krzywe. Poprostu cud, miód i malina.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Husky_ Zobacz posta
    Must see - bez tego moje życie było by uboższe...
    Klasycznie krzywe. Poprostu cud, miód i malina.
    Co krzywe? Must see, czy kopiec kreta - będę nazywał wątki wedle uznania
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  7. #7

    Domyślnie

    Wiesz co..... przejrzałem te wszystkie twoje linki tu zapodane, i powiem, tak: podoba mi sie, bo jest czysto, klasycznie, bez ahtyztyzmu, ale tez z butów nie wyrywa!!! Jest ogólnie dobrze, ja tez tak lubie.
    Ale ja o czym innym! Czesto sie udzielasz w wątkach slubnych innych uzytkowników, i takie same zdjecia jak Twoje okreslasz "kotlet",ogólnie krytykujesz, a sam cudów nie robisz. Mam wrazenie ze masz za duzo mniemanie o swojej pracy, a tak naprawde, okresl sój pułap i nie krytykuj tych którzy sa na Twoim poziomie...... Bo od dłuzszeg czasu, utwierdzam sie w tym, ze jestes takim forumowym krzykaczem, który lubi pokrytykowac, a najbardziej w wątkach panka..... co juz zaczyna byc nudne. Sam nie do konca rozumiem koncepcje fotek Panka, czasem to zopiniuje, ale Ty juz zrobiłes chyba z tego cel zyciowy. Mnie juz słabi, jak czytam Twoje opinie we wszelkich watkach slubnych, gdzie krytykujesz, ale nic konkretnie-konstruktynego nie napiszesz.
    Bo dla mnie post Twojego autorstwa " ode mnie jedno słowo: kotlet" to żadna opinia.......Bo powiedzmy sobie szczerze, sam robisz dobre foty, ale tez mozna je nazwac "kotletami"...... nawet jesli to dobre kotlety.....taka moja opinia.....
    No i to Twoje "must see", ogladam bo chce, a nie ze musze.....
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZgReDoL Zobacz posta
    Wiesz co..... przejrzałem te wszystkie twoje linki tu zapodane, i powiem, tak: podoba mi sie, bo jest czysto, klasycznie, bez ahtyztyzmu, ale tez z butów nie wyrywa!!! Jest ogólnie dobrze, ja tez tak lubie.
    Ale ja o czym innym! Czesto sie udzielasz w wątkach slubnych innych uzytkowników, i takie same zdjecia jak Twoje okreslasz "kotlet",ogólnie krytykujesz, a sam cudów nie robisz. Mam wrazenie ze masz za duzo mniemanie o swojej pracy, a tak naprawde, okresl sój pułap i nie krytykuj tych którzy sa na Twoim poziomie...... Bo od dłuzszeg czasu, utwierdzam sie w tym, ze jestes takim forumowym krzykaczem, który lubi pokrytykowac, a najbardziej w wątkach panka..... co juz zaczyna byc nudne. Sam nie do konca rozumiem koncepcje fotek Panka, czasem to zopiniuje, ale Ty juz zrobiłes chyba z tego cel zyciowy. Mnie juz słabi, jak czytam Twoje opinie we wszelkich watkach slubnych, gdzie krytykujesz, ale nic konkretnie-konstruktynego nie napiszesz.
    Bo dla mnie post Twojego autorstwa " ode mnie jedno słowo: kotlet" to żadna opinia.......Bo powiedzmy sobie szczerze, sam robisz dobre foty, ale tez mozna je nazwac "kotletami"...... nawet jesli to dobre kotlety.....taka moja opinia.....
    No i to Twoje "must see", ogladam bo chce, a nie ze musze.....
    Wywlekasz tu jak jeżdżę po panku - jeżdżę no i co?
    Twierdzisz, że moim celem życiowym jest jechanie po panku - wybacz ale mam zupełnie inne cele życiowe
    Mówisz, że lubię krytykować foty innych sam nie robiąc super fot - no to prawda no i co z tego?
    Czy to znaczy, że nie mam prawa krytykować lepszych ode mnie? a tym co dopiero zaczynają mam klaskać i uczyć - wybacz nie zawsze mi się chce
    Prawda jest taka, że tego rodzaju fotografia to tylko kotlety uklepane z innego mięsa, czasem z samymi ziemniakami a czasem z pyszną sałatką.... trzeba być na prawdę dobrym aby móc mówić o reportażu a nie kotlecie
    "must see" - równie dobrze mogę napisać co innego w tytule wątku, ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
    "Mnie już słabi, jak czytam Twoje opinie" - jak ci słabo to nie czytaj Świata ani mnie nie zmienisz ;]
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  9. #9

    Domyślnie

    a mi tradycyjnie nie podoba się obróbka i kadrowanie
    jak dla mnie kiepsko

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    a mi tradycyjnie nie podoba się obróbka i kadrowanie
    jak dla mnie kiepsko
    pomyliłeś wątki, nie jestem pankiem
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •