Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Międzynarodowa Wystawa psów - RZESZÓW 2010

    Witam

    Nie jest to raczej typowy "reportaż", ale nie miałem gdzie tego wrzucić bo dać w "PRZYRODĘ" też by było naciągane, ewentualnie pozostał dział "INNE", ale jednak te moje ujęcia mają kilka cech tu pasujących więc załóżmy, że to była reporterka mam nadzieję że wielkość jest w sam raz dla większości Waszych monitorów.

    Międzynarodowa Wystawa psów - RZESZÓW 2010

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

    BONUS

    17."siedzi za niewinność"

    Wszystkie zdjęcia robione bez lampy, bo jej nie posiadam, a tą wbudowaną nie miałem serca im błyskać po oczach, choć pstrykaczy lampowych nie brakowało.
    Więcej zdjęć można zobaczyć tu http://www.tomela.cba.pl/blog/wystawa-psow-rzeszow-2010.
    Ostatnio edytowane przez dlugas1982 ; 03-05-2010 o 00:40
    brak

  2. #2

    Domyślnie

    Taki reportaż (jak najbardziej) pomieszany z portretami.
    Ogólnie tak sobie. Robiłem coś podobnego z wystawy kotów, więc mam jakieś porównanie. Problem jest następujący. Za mało na reportaż, a z drugiej strony za kiepsko na portrety. Tak to niestety jest z tego typu imprezami. Dla kogoś z boku (nas widzów) nic się tam nie dzieje. Trzeba by naprawdę się wysilić i nakombinować by pokazać tu dobrą *reporterkę*. A portrety łatwiej zrobić na łące - bo ani światło, ani tło, ani ludzi - nie pomagają. Ja przestałem fotografować wystawy zwierząt z tego właśnie powodu.
    Natomiast zawody frisbee czy agility - tu już można się wykazać.

  3. #3

    Domyślnie

    mOSAd
    no dokładnie jak piszesz, trudno w tym tłumie ludzi i zwierzaków wyłapać jakieś dobre ujęcia na reporterkę, więc zostaje portretowanie. Może następnym razem coś bardziej się przyłożę do reportażu np. pod kątem przygotowywania samego psa pod wystawę lub coś w stylu: ostatnie poprawki przed wyjściem na wybieg, prezentacja, ocenianie, wręczanie nagród, radość ze zwycięstwa mam podobne ujęcia co by pasowały, ale niestety każde jest z udziałem innego psiaka

    pozdrawiam
    brak

  4. #4

    Domyślnie

    robię ten temat już od ponad roku i cały czas przybywa i usuwam niektóre starsze zdjęcia...
    na jednej wystawie nie da się wszystkiego pokazać
    bo wystawa - to cała masa rożnych sytuacji, nie psy są najważniejsze

    pozdrawiam
    ps. "dlugas1982": wystawiasz również czy tylko zdjęcia robisz?
    ps2. po zdjęciach widzę, iż jesteś fanem labradorów

  5. #5

    Domyślnie

    nie nie wystawiam tylko chodzę, focę i głaskam te słodziaki

    może nie fanem, ale podobają mi się te żarłoki, no i w ten akuratnie dzień wystawy było ich najwięcej

    a wystawa to faktycznie nie tylko same zwierzęta, ale też ludzie na niej (właściciele, oglądający itp.) co widać na kilku ujęciach, jak nie którzy są związani emocjonalnie ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, ale widziałem też kilka osób niezbyt szanujących swoje psy, im fotek nie robiłem, nie byli warci tego, na szczęście to był malutki promil całości

    Ogólnie dla zdecydowanej większości psiaków był to straszny stres i zmęczenie, więc jakbym miał jakiegoś czempiona i nie myślał o hodowli z nim związanej to nie poszedł bym wystawiać swojego pupila, bo wtedy to trąci próżnością chyba, ale mogę się mylić (oby)

    pozdrawiam
    brak

  6. #6

    Domyślnie

    Golden Retrievery na 9 i 16 są piękne

    Nie było żadnych szpiców (husky, malamuty, samoyedy) czy berneńskich psów pasterskich ??
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #7

    Domyślnie

    były chyba dzień wcześniej, ale ja wtedy w pracy niestety byłem, więc tylko niedziela mi została
    myślę że w sobotę właśnie było więcej "ciekawych" ras
    brak

  8. #8

    Domyślnie

    13/14 lutego odbyła się wystawa... czemu tak późno pokazujesz zdjęcia ?

    a.. te championy, to już jeśli są championami, to są przyzwyczajone-dla wielu to zabawa, a nie stres, lecz bywają też tacy, dla których liczy się tylko zrobienie "hodowlanki". (im jak mam rozumieć zdjęć nie robiłeś)

    stresują się właściciele/hodowcy, później zaś pies czując to-również zaczyna się stresować

    z klasyki i mistrzów psiej fotografii, Elliott Erwitt "Dog Dogs" (polecam zobaczyć)

    jak i również znakomite zdjęcia Roberta Kresy "Dog's life"

  9. #9

    Domyślnie

    a praca nie pozwalała się zająć tym wcześniej, a jak już miałem chwilę czasu to leń mnie ogarniał

    championy na fotkach może są, niewiem bo rzadko czekałem na ogłaszanie wyników, za dużo się działo
    brak

  10. #10

    Domyślnie

    kolejna wystawa, kolejne psiaki.
    Międzynarodowa Wystawa psów - RZESZÓW 2011

    18.

    19.

    20.

    21.

    22.

    23.

    24.

    25.

    26.

    27.

    28.

    29.

    30."reżyser" całego zamieszania

    BONUS
    31.


    więcej zdjęć można zobaczyć tutaj https://picasaweb.google.com/dlugas1...sowRZESZOW2011
    brak

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •