Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Muai-thai

  1. #11

    Domyślnie

    Nieszczęśliwe ujęcia, problemy są na tylu poziomach, że głupio wymieniać. Nie wiem co ma "brudny sport" do "brudnych zdjęć", myślę, że jest to wymówka przed wątpliwą jakością. Chaotyczne kadry, nie każda krzywizna oznacza dynamikę, nie każde cięcie broni się tematem. Ostrość jest, nie ma jej, jest tam gdzie nie powinna i znowu jej nie ma, a szykując serię najważniejsza jest spójność (sam nadal nad tym pracuję).

    W fotografii jak w miłości, ważne jest pierwsze wrażenie, i czasami BW szumi, ale robi to estetycznie, innym razem szumi z niemocy twórczej i technicznej, z czym mamy u Ciebie problem. Być może Sport to nie Twój temat.
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez camaxtli85 Zobacz posta
    Być może Sport to nie Twój temat.
    Być może.

    Nie mam zamiaru na tym zarabiać(nie na chwilę obecną w każdym razie), więc cieszy mnie tylko, że organizator na tyle docenił moją pracę (na podstawie otrzymania całego materiału, nie tylko tak krótkiego setu), że zapewnił akredytację na kolejne imprezy(co oczywiście umożliwi szlifowanie warsztatu w tej tematyce), a zawodnicy byli zadowoleni ze zdjęć

    ps. może jeszcze coś dorzucę:

    12.

    13.


    ed.

    14.
    Ostatnio edytowane przez Boa ; 19-07-2011 o 17:30
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  3. #13

    Domyślnie

    No właśnie, organizator i zawodnicy nie płacili za materiał, więc im "się podobało". Im większa rzesza będzie robiła za marchewkę, tym częściej zamiast reportażu organizator będzie dostawał właśnie marchewkę. A my nauczymy się tłumaczyć z hodowli marchwi.
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  4. #14

    Domyślnie

    Aleeee siara, nie

    Po prostu nie uważam, aby moje umiejętności w tej dziedzinie fotografii były na tyle dostateczne, aby za nie pobierać profity.

    Satysfakcję mam taką, że byłem bliżej niż ludzie siedzący w VIP owskiej loży, w której bilety kosztowały ~100zł


    A co z tego wyniknie, czas pokaże
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  5. #15

    Domyślnie

    Powodzenia zatem, szkol się na chwałę systemu matki i portalu, ale publikuj dobry materiał.
    Czas jest ludożercą, więc staram się nie mieć go za dużo.

  6. #16

    Domyślnie

    Dobry będzie w innych dziedzinach, tutaj raczkuję, toteż i o wskazówki proszę
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  7. #17

    Domyślnie

    Mógłbyś zrobić więcej zdjęć w stylu 13stego. Pokazać minę trenera, gdy jego zawodnik dostaje baty lub wygrywa, chwilę jak mówi mu coś w narożniku.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez CrommCruaich Zobacz posta
    Mógłbyś zrobić więcej zdjęć w stylu 13stego. Pokazać minę trenera, gdy jego zawodnik dostaje baty lub wygrywa, chwilę jak mówi mu coś w narożniku.

    Et voila:

    15.

    16.

    Może też coś z szatni:
    17.

    18.

    19.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •